Skocz do zawartości

RIV3LL

Gracz
  • Postów

    41
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez RIV3LL

  1. RIV3LL

    Żegnam.

    Narka na innym serwie :d
  2. Obrazek w celach humorystycznych
  3. RIV3LL

    Yeo mówi papa :3

    Gosia, a jak z tym Patyczkiem a raczej, Patlyyyyyyyyysiem xD
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. No nara Patyczeq, i tak wrócisz xd
  6. RIV3LL

    Siemanko!

    To ty wysyłałes mi pozdrowienia na audycji! Siema
  7. Dobre drifty polecam :D E36 Power ^^

    1. Styksia
    2. Kissowsky

      Kissowsky

      Ogólnie wole Audi ale to nie jest takie złe ;)

       

  8. RIV3LL

    Pokaż swoją twarz

    PS bardzo stara foteczka @MrsRIV3LL
  9. RIV3LL

    Pożegnanie LooQ

    A o mnie to już nie wspomniał CJ. I tak wrócisz :d PS. JY całym twym życiem
  10. RIV3LL

    S4...

    3maj się cejotko
  11. RIV3LL

    Pokaż swoją twarz

    To tylko ja, a także te myśli @Aksamitna
  12. DAY

    iVLNTXL.jpg

    OR

    NIGHT

    IqYojoj.jpg

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. xyzu

      xyzu

      ogólnie jak chcesz zrobić fajnego ssa elegy, to nie w klimacie offroadu, tylko na jakichs spotach albo ulicach w miastach, ofc. w nocy

    3. RIV3LL

      RIV3LL

      Wiem wiem @xyzu.wd ale no nawet mi się to spodobało, temu wrzuciłem :P

    4. AlkuS:*
    5. KOV

      KOV

      @RIV3LLCiekawie by wyglądał taki kolarz 24 zdjeć połączonych w jedno kawałek po kawałku od góry do dołu, każdy ss byłby robiony co 1 godzinę serwerową. 

    6. RIV3LL

      RIV3LL

      Ciekawy pomysł @KOV może kiedyś zrealizuje 

  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. RIV3LL

    Pokaż swoją twarz

    Każdy jest pisarzem własnego rozdziału... @Aksamitna
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Kupiłbym pierścionek zaręczynowy, no i jeszcze by zostało na wyjazd w Bieszczady
  17. A tutaj foteczka na spontatnie z latania bokiem ;P @AssTer @Madzia191 @ciacho191

     

    5hOHy2m.jpg

    PS dla pana AssTer'a aż przedni zderzak odpadł od światła fleszy aparatu ;D 

  18. Daje Passata B5 1.9 TDI, lepszej oferty już nie znajdziesz.
  19. RIV3LL

    Do kiedyś.

    Te ceju gdzie ty idziesz? Miałeś skargę pisać na mnie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin