Skocz do zawartości

Dolandil

Gracz
  • Postów

    80
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Dolandil

  1. Model: Remington ID: 13945 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 5332 Dodatki: FT FV Lampki i licznik unikatowy Seledynowy Cena: Oferty bym prosił Coś od siebie: Autko bardzo fajne polecam SS’y: https://imgur.com/a/iUwcUym
  2. Witam wszystkich lubianych też nie lubianych cóż powracam na mój pierwszy i ukochany serwer mam nadzieje że kontakty z dawnych dni/lat/miesięcy pozostały i miło znów się nam będzie grało
  3. Dolandil

    Chwilowa przerwa

    Pa pa w kontakcie
  4. Miłego Weekendu Ludziska

     

     

  5. Model: Remington ID: 13945 Pojemność silnika: 2,2 Przebieg pojazdu: 5200 + Rośnie Dodatki: Full TuneCena: Oferty bym prosił Coś od siebie: Fajny lowrider zabytek rzadko spotykany na serwerze ogólnie fajny pod lans jeśli oferty nie będą mnie zadowalać zostawię go sobie SS’y: https://imgur.com/a/NDrgwYX
  6. Film: Deadpool Serial: Szkoła
  7. Maluch Infiniti Q50 Sport tech czy bugatti veyron
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Dolandil

    [S] Tampa 1.6

    Dam majesticka 1.6 czysty lub z małym vizu
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Dolandil

    Pa Pa wszystkim

    Niestety nadszedł ten czas odejścia z mojego ukochanego serwera lecz muszę życie mi nie daje wyboru chciałbym wymienić poszczególne osoby które mnie tu zatrzymywały: @XQward @ZbyK.gg Najlepsi RCONI moim zdaniem jakich widział świat nie zapomnę was i tego serwera @ReTo @Bozydar. @Davio* @NaTalaa^ @Velter Najlepsza ekipa jaką spotkałem mam nadzieje że kontakt jakiś pozostanie @TybekYT Największy Cejot jakiego widziałem powiedzonka w SAPD @Greyna.gg Najbardziej mi ciebie z twoim poczuciem humoru będzie mi brak @Wiesi3k. Przyjaciel z Frakcji nie zapomnę cię @AgaresPL Przydupasa też nie zapomnę ale zawsze będziesz mi przy nodze to w życiu to w szkole I też chciałbym wszystkim innym którzy mnie lubili lub nie nie chowam urazy oby wszystkim się powodziło życzę najlepszych rzeczy byście spełniali marzenia i oby zostaliście tacy jacy byliście
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin