Skocz do zawartości

flvgx

Gracz
  • Postów

    919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    5
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez flvgx

  1. flvgx

    @LOCK

    3.35kk po lekkim dorobieniu.
  2. flvgx

    @LOCK

    Dominiczku, 2.6kk i zabieram
  3. flvgx

    @LOCK

    No to nie wiem, ty myślisz, że jest to drugi na serwie z tymi lampami i dostaniesz 200k więcej niż normalnie? ;X
  4. flvgx

    @LOCK

    Przyjmij zapro na discordzie, myślę, że się dogadamy
  5. Witam, z tej strony Redaktor Aplikujący @Filip_*, a w dniu dzisiejszym przychodzę do was z wywiadem, który przeprowadziłem z Supportem @xAvenes*, miłego czytania. Filip_* : Witam, z tej strony Redaktor Aplikujący Filip_* z Redakcji 4Life News. Czy zechciałbyś odpowiedzieć mi na kilka pytanek? xAvenes* : Siemanko. Pewnie, czemu nie. Filip_* : Bardzo się cieszę, więc na wstępie opowiedz nam coś o sobie. xAvenes* : Dobrze, jak już pewnie spora ilość osób wie, nazywam się Adrian i aktualnie mam 17 lat, pochodzę z małego miasteczka na warmii i mazurach, chodzę do pierwszej klasy szkoły średniej na profilu technik pojazdów samochodowych. Filip_* : Miło Cię poznać. Może powiesz nam czym się interesujesz? xAvenes* : Od małego interesuje się bardzo motoryzacją jak i pożarnictwem oraz w jakimś tam stopniu grami komputerowymi. Filip_* : Grasz może w jakieś gry poza MTA? xAvenes* : Tak, w CS:GO, minecrafta, sapera oraz hurtworlda. Filip_* : Rozumiem. W jaki sposób trafiłeś na serwer 4Life? xAvenes* : Ojj kurcze już tego zbytnio nie pamiętam, lecz prawdopodobnie było tak, że wraz z kolegami bardzo nam się nudziło i postanowiliśmy pograć sobie na różnorakich serwerach MTA, wtedy 4life bardzo przypadł mi do gustu i postanowiłem zostać tu na dłużej. Filip_* : Skąd pomysł na nick xAvenes*? xAvenes* : Dobre pytanie, wzięło się od tego, iż z dobre cztery lata temu z kolegami rozmawialiśmy o różnorakich samochodach i wtedy trochę przekręciłem nazwę modelu pewnej marki no i zostało Avenes, a że wyglądało to bardzo "goło" postanowiłem dodać "x" na początku. Filip_* : Od jak dawna grasz na serwerze i ile udało Ci się spędzić na nim godzin? xAvenes* : Na serwerze zacząłem grać od października 2017 roku i przez ten cały okres zgromadziłem 4400 godziny. Filip_* : Sporo czasu. Co udało Ci się osiągnąć przez tyle godzin gry na serwerze? xAvenes* : Przez cały ten okres udało mi się osiągnąć jakiś tam majątek. Między innymi jest to unikatowy Infernus 1.2, Sultan 2.0, Perek 1.4 oraz Fortune 2.2. Byłem w zarządzie w jednej z najlepszych frakcji, czyli kochane SAFD, lecz po pół roku bycia w zarządzie postanowiłem odejść i spróbować swoich sił w innej frakcji, lecz zobaczymy co los pokaże. Filip_* : Co powiesz o biznesach? Byłeś/Jesteś w jakimś? xAvenes* : Biznesy to ogólnie fajna sprawa, jest to jakiś sposób gdy nudzi Ci się rozgrywka lub chcesz nauczyć się czegoś nowego. Przez jakiś moment byłem w studiu filmowym i teraz od dłuższego czasu należę do biznesu 4CarDealer, do którego serdecznie zapraszam! Filip_* : Kiedy dostałeś się do ekipy serwera 4Life? Jak oceniasz swoje stanowisko, ciężko jest? xAvenes* : Do ekipy dołączyłem w lutym tego roku. Uważam, że wypełniam swoje obowiązki najlepiej jak tylko mogę, są momenty gdy jest ciężko. Ale da się z tym jakoś poradzić. Filip_* : To już było ostatnie pytanie, chciałbyś kogoś pozdrowić? xAvenes* : Oczywiście! Pozdrawiam wszystkich czytających, całą frakcje SAFD oraz znajomych, z którymi spędziłem setki godzin na mumblu jak i w grze! Miłego dnia/wieczoru! Filip_* Oczywiście dołączam się do pozdrowień oraz również życzę miłego dnia/wieczoru. Dla Redakcji 4Life News, wykonał Redaktor Aplikujący Filip_*
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Model: Slamvan ID: 46479 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: nie wiem Dodatki: Lampy hydra ogr, cb Cena: Oferujcie Coś od siebie: super fura fajnie skacze na hydrze nic tylko brac SS’y:
  9. flvgx

    wbijanie repki

    nie spinaj kija
  10. elo zygzak moge od ciebie obserwacje szefie? :DDDD

    1. isk187
    2. isk187

      isk187

      a ty hyba na mnie kiedys skarge napisales to nie rzartowalem

    3. flvgx

      flvgx

      nigdy nie napisalem chalo jakom skarge

    4. isk187

      isk187

      to na moih ziomkuw i kij ci w tylek

    5. siemaaaa
  11. flvgx

    Turismo 2.2 FT

    Mhm, no właśnie posiadam wbij na msg to sie dogadmy
  12. Dzięki wszystkim za reakcje pod skarga bardzo mi to pomaga proszę o więcej pozdrawiam 

    1. adix_p33pdw*

      adix_p33pdw*

      Zły człowiek z Ciebie, żeby skargi pisać.. Wstyd

    2. MLK'
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin