Skocz do zawartości

flvgx

Gracz
  • Postów

    919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    5
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez flvgx

  1. ✔ Powód: Odmowa przyjęcia mandatu, schowanie auta do przecho.
    ✔ Czas, który musisz odsiedzieć to 240 minut/y

    becz000nia

    1. Amalyssek

      Amalyssek

      odwalałeś i x2 poleciało, co się dziwisz?

    2. flvgx

      flvgx

      Ja nie odwalałem, luźno sobie wkleiłem loga, a ty masz problem :x

    3. Amalyssek

      Amalyssek

      Bez kitu mam problem, że Ciebie wsadzili do paki XDDDD

    4. Teddy.

      Teddy.

      SAPDy mają wiekszą beke, uwierz XD

  2. Witam, dziś wystawiam swój domek, który znajduje się w dillmore! Miejsca na około 20 pojazdów, więc jest tam gdzie parkować! Bardzo fajna lokalizacja, ponieważ blisko mechanika Los Santos oraz lakierni! Jeśli cena mi się nie spodoba to kryjówki nie sprzedam! Nazwa nieruchomości: Kryjówka ID nieruchomości: Za niedługo uzupełnię. Cena za dobę: 360 PLN Lokalizacja: Dillmore Cena: Licytacja, cena wywoławcza 40 000 PLN; Minimalne przebicie 5 000 PLN; Kup Teraz; 130 000 PLN SS’y: >>KLIK<< Wzór nie mój
  3. flvgx

    Cześć

    siemaneczko
  4. @LuKi16 @Placuszek @HrazY @Alpaka*
  5. Byłem w SARA, więc trochę wiem. Nie miałeś go prowadzić, ale skoro kolegę wywaliło no to przestawić metr lub dwa na parking chyba możesz przestawić, nie byłby to problem, lotki byś nie dostał
  6. Nie musiał go prowadzić, ponieważ mógł go tylko przeparkować
  7. Może ty zacznij czytać co piszesz? Przecież napisałeś coś takiego. Gdy SAPD podjechał do mnie nagle zniknął pojazd patrolowy
  8. A kim ty jesteś żeby mówić kto tu się może wypowiadać? Rzeczy same nie znikają
  9. Byłem do końca, nawet pisałem potem do Kelly po zatrzymaniu
  10. Czy ktoś ci zezwolił na wypowiedź w tym temacie? Czekaj czekaj, bo nie rozumiem. Przecież to jest śmieszne XDD Jak mógł zostać tepnięty na baze skoro przyjmując mandat siedziesz w samochodzie? XD
  11. Okej, to patrz teraz. 20-06-02 12:54:21] [Output] : Kelly [402]: Dobrze, jesteĹ›cie Panowie wolni, jak mĂłwiĹ‚em wczeĹ›niej, trochÄ™ samodyscypliny. --- Tu jest godzina ostatniej wiadomości Kelly, którą napisał po wystawieniu mandatu. (12:54:21) [2020-06-02 12:51:24] [Output] : PAWELOVSKI [95]: Atryk jedĹş nie bÄ™dziemy z nimi dyskutować. --- Tu jest godzina kiedy napisałeś, że nie będziesz dyskutował, i że Atryk ma jechać. (12:51:24) Jak widać napisałeś to podczas zatrzymania, a nie po
  12. Powód napisania skargi: Pracownik jest chamski, nie miły Ja tylko przyjechałem i stałem sobie po drugiej stronie jezdni Tak jak wspomniałem, Kelly zatrzymał was za złe zaparkowanie pojazdu. Holujecie pojazdy, ale sami nie potraficie dobrze zaparkować? Ty kazałeś uciekać Atryk'owi, zacyutuje : Atryk jedź nie będziemy z nimi dyskutować. - było to podczas kontroli prowadzonej przez Kelly Jesteś bezczelny żeby tak pisać. Staranowałem Cię jeden jedyny raz i od razu napisałem ile płacę. Ty postanowiłeś mnie straszyć skargą. Owszem dostałeś, oddałeś to się zgadza. To nie było przekupstwo, tylko oddanie pieniędzy za jednego tarana. Staranowałem Cię przez przypadek koło Tunera Come a lot.
  13. Twój nick: Filip_* Nick osoby oskarżonej: @PAWELOVSKI Powód napisania skargi: Pracownik jest chamski, nie miły Dowody: [2020-06-02 12:51:24] [Output] : PAWELOVSKI [95]: Atryk jedĹş nie bÄ™dziemy z nimi dyskutować. [2020-06-02 12:53:54] [Output] : PAWELOVSKI [95]: Dobra jedziemy nie bÄ™dziemy dyskutować. [2020-06-02 12:54:24] [Output] : PAWELOVSKI [95]: JakiĹ› proble,?
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin