Skocz do zawartości

flvgx

Gracz
  • Postów

    919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    5
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez flvgx

  1. flvgx

    Odejście - flvgx

    witma pomuc cos morze?
  2. flvgx

    Odejście - flvgx

    to ty za hunta na aqua bez upow chcesz 2kk a tu dodatek pozdro cake :DD
  3. flvgx

    Odejście - flvgx

    napisalem do typa ze jest smieszny tobi wiec to nie ja cymbal lol pozdro cie :DDDDD
  4. flvgx

    Odejście - flvgx

    Witam, dostałem trzeciego szkodnika na serwerze, grając na serwie poznałem dużo osób, które są giga superowe więc ich tu wymieniam @k0pek. - Dziękuje Ci za wszystko, za nasze rozmowy na mumble, discordzie. Dziękuje Ci za odwalanie, taranowanie siebie nawzajem. Kontakt mamy jak coś to pisz! @sqah - Tobie również dziękuje za odwalanie, taranowanie siebie nawzajem. Spędziłem z tobą na mumble bardzo dużo godzin, bardzo dużo przegadaliśmy. Dzięki również za organizacje, którą razem mieliśmy. Kontakt mamy zawsze możesz pisać, trzymaj się! @TATRA - Dzięki za rozmowy na mumble, za odwalanie na serwerze, za każde zamachy, które zrobiliśmy. super jesteś nie zmieniaj się liszx :DD @Nieznany_2467 - Dzięki za rozmowy na dc, git się grało @architect - super jesteś kuba wracaj na 4life i wiesz co robić z osobnikiem KACPERO @kseo. - super jesteś kacper sory że cie nazywałem wiesz jak powodzenia w życiu @supermaciek2010PL - siema maciek fajnie się gadało super jesteś @nitromaciek2010PL - super jesteś nawalaj dalej z granatów w kapusty na dmie @minecraftmaciek2010PL - super jesteś nie zmieniaj sie fajnie sie gadało @garbatymaciek2010PL - super jesteś, nie zmieniaj sie @wolnymaciek2010PL - siema dziki super jesteś i fajnie sie gadało pozdrawiam @ZiomOpel - Niech blade służy, powodzonka na serwerze, siema @ThanKs. siema admin super jesteś @NukeR - Fajnego masz sultana ale zmien ten bak 100 bo nikt go nie kupi, pozdro super jesteś @TheSzef* - Poznałem się z Tobą w akademii SAMD w 2018 roku. Na mumble również dużo gadaliśmy. @Aris - Dziękuje za rozmowy na mumble, discordzie. Kontakt jest jak coś to pisz. Jesteś super osobą. @tobia$z. - Siema, powodzenia tobi na serwerze :DDD @Gnida - Siema, no i du*a z tornado, powodzonka @GrzybsoN. - gostek nie zmieniaj sie ok? @k0niex - Chociaż ty wrócisz na 4life, trzymaj się! @Mihau. - Spoko osoba, powodzonka w życiu i na serwerze @Szymrek7 - Kiedyś dużo akcji na DM, jak widać ja już nie zagram xD powodzonka @flor1aN Super jesteś nie zmieniaj sie :DDD @Ciastkowy* - Czasem było ciężko się dogadać, ale jakieś wymiany weszły, powodzenia w życiu :DD @bobekpatryk - Super się gadało, powodzenia w SAPD :DD @Daxsik. - Dzięki za rozmowy na mumble, wspólne odwalanie super jestes nie zmieniaj sie i powodzenia w SAPD :DD @PerkuleZ. - Majster dzięki za pożyczki, super jesteś, powodzonka w SAPD @simplyperminal - super gość jesteś ogólnie a guwno1 nie jest super :DDD @dzejsbond - siema dzieki za rozmowy i ogolnie super jestes @Chesterfieldy - siema mati @MarcinPojara - siema marcin @Adamox10 - Fajnie się gadało grzybku @Kml95 - Siema, powodzenia na serwerze @Roko. - Siema, trzymaj tego buffka 342 bo fajny on, powodzonka @KeveS - Dziękuje za rozmowy na mumble, patrole w SAMD. Nigdy nie zapomnę sytuacji na służbie z jednostką do 10 minut XDD. Powodzenia w życiu jak i w SAMD! Jak widać nie wytrzymałem xD @Dwiso Dziękuje za rozmowy na discordzie, na mumble! Jesteś również spoko osobą. Kampienie na Eleganta, obliczanie kiedy on będzie - to był HIT XD, kontakt jest jak coś to pisz. Jak widać nie wytrzymałem xD @Argen - Git osoba @bonit. - Siema, powodzenia na serwerze @OwOc - Trzymaj tego jestera i tą kolekcje @XQward - Dziękuje za każdą pomoc na serwerze, pozdrawiam :DD @Danieleczek - Siema, powodzonka na serwerze @CAT - Trzymaj się grzybek @Kryszka - Git osoba ogólnie Jak o kimś zapomniałem, to przepraszam lecz nie dałoby się tu wymienić wszystkich. Pozdrawiam
  5. jak bedziesz mial siano to pisz a tera dalej
  6. Model: Faggio ID: 104 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: ~3k Dodatki: niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███) bak 50 Cena: nwm dajcie jakis hajs Coś od siebie: 5 na serwie 3 aktywny kurde
  7. Co teraz chcesz z tym zrobić? Przez twój matematyczny trudny błąd siedzę dłużej w więzieniu.
  8. Okej, ale powiedz mi co ma do tego wcześniejsze zatrzymanie gracza jacobhoi w San Fierro oraz pościg, który się odbył? Skarga jest o złe podliczenie minut.
  9. Nick funkcjonariusza: @Chrzano_o Data i godzina zdarzenia: 30.11.2021, około 13:10 Pełen opis sytuacji: Witam, chciałem odsiedzieć swoje wpisy, ale funkcjonariusz nie chciał mi na to pozwolić, to zacząłem kopać radiowóz żeby mnie zakuł i policzył mandat za utrudnianie pracy. Tak jak chciałem - dostałem 60 minut za dwa wpisy + 39 minut za mandat 3900PLN + 20 minut za utrudnianie pracy SAPD. Teraz przejdźmy do prostej matematyki, której funkcjonariuszowi brakuje - 60 minut + 20 minut + 39 minut = 119 minut. Gdy napisałem funkcjonariuszowi: wyjmij kalkulator młody, odpisał że zapewnia mnie, że jest ode mnie starszy, po czym napisał, że zachowuję się jak gówniarz. Dowód, który to potwierdza całe zajście: Ⓘ Zostałeś rozkuty przez funkcjonariusza Chrzano_o. Ⓘ Powód: madnat+wpisy+utrudnianie sapd Ⓘ Czas, który musisz odsiedzieć to 129 minut/y. Ja, flvgx zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  10. siema wocik super euros oguem 250 =DD
  11. 1.3kk na normalniejszy start
  12. flvgx

    .

    mozna zamknac rower zostanie u mnie
  13. flvgx

    .

    mozna skakac taranowac i wszystko bo prawka nie zabiora a co do oferty to dalej
  14. flvgx

    .

    lepiej jeszcze troche i moge oddac
  15. flvgx

    .

    malo a vmax nwm
  16. flvgx

    .

    tornado moje hehe naura
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin