Witam, dostałem trzeciego szkodnika na serwerze, grając na serwie poznałem dużo osób, które są giga superowe więc ich tu wymieniam
@k0pek. - Dziękuje Ci za wszystko, za nasze rozmowy na mumble, discordzie. Dziękuje Ci za odwalanie, taranowanie siebie nawzajem. Kontakt mamy jak coś to pisz!
@sqah - Tobie również dziękuje za odwalanie, taranowanie siebie nawzajem. Spędziłem z tobą na mumble bardzo dużo godzin, bardzo dużo przegadaliśmy. Dzięki również za organizacje, którą razem mieliśmy. Kontakt mamy zawsze możesz pisać, trzymaj się!
@TATRA - Dzięki za rozmowy na mumble, za odwalanie na serwerze, za każde zamachy, które zrobiliśmy. super jesteś nie zmieniaj się liszx :DD
@Nieznany_2467 - Dzięki za rozmowy na dc, git się grało
@architect - super jesteś kuba wracaj na 4life i wiesz co robić z osobnikiem KACPERO
@kseo. - super jesteś kacper sory że cie nazywałem wiesz jak powodzenia w życiu
@supermaciek2010PL - siema maciek fajnie się gadało super jesteś
@nitromaciek2010PL - super jesteś nawalaj dalej z granatów w kapusty na dmie
@minecraftmaciek2010PL - super jesteś nie zmieniaj sie fajnie sie gadało
@garbatymaciek2010PL - super jesteś, nie zmieniaj sie
@wolnymaciek2010PL - siema dziki super jesteś i fajnie sie gadało pozdrawiam
@ZiomOpel - Niech blade służy, powodzonka na serwerze, siema
@ThanKs. siema admin super jesteś
@NukeR - Fajnego masz sultana ale zmien ten bak 100 bo nikt go nie kupi, pozdro super jesteś
@TheSzef* - Poznałem się z Tobą w akademii SAMD w 2018 roku. Na mumble również dużo gadaliśmy.
@Aris - Dziękuje za rozmowy na mumble, discordzie. Kontakt jest jak coś to pisz. Jesteś super osobą.
@tobia$z. - Siema, powodzenia tobi na serwerze :DDD
@Gnida - Siema, no i du*a z tornado, powodzonka
@GrzybsoN. - gostek nie zmieniaj sie ok?
@k0niex - Chociaż ty wrócisz na 4life, trzymaj się!
@Mihau. - Spoko osoba, powodzonka w życiu i na serwerze
@Szymrek7 - Kiedyś dużo akcji na DM, jak widać ja już nie zagram xD powodzonka
@flor1aN Super jesteś nie zmieniaj sie :DDD
@Ciastkowy* - Czasem było ciężko się dogadać, ale jakieś wymiany weszły, powodzenia w życiu :DD
@bobekpatryk - Super się gadało, powodzenia w SAPD :DD
@Daxsik. - Dzięki za rozmowy na mumble, wspólne odwalanie super jestes nie zmieniaj sie i powodzenia w SAPD :DD
@PerkuleZ. - Majster dzięki za pożyczki, super jesteś, powodzonka w SAPD
@simplyperminal - super gość jesteś ogólnie a guwno1 nie jest super :DDD
@dzejsbond - siema dzieki za rozmowy i ogolnie super jestes
@Chesterfieldy - siema mati
@MarcinPojara - siema marcin
@Adamox10 - Fajnie się gadało grzybku
@Kml95 - Siema, powodzenia na serwerze
@Roko. - Siema, trzymaj tego buffka 342 bo fajny on, powodzonka
@KeveS - Dziękuje za rozmowy na mumble, patrole w SAMD. Nigdy nie zapomnę sytuacji na służbie z jednostką do 10 minut XDD. Powodzenia w życiu jak i w SAMD! Jak widać nie wytrzymałem xD
@Dwiso Dziękuje za rozmowy na discordzie, na mumble! Jesteś również spoko osobą. Kampienie na Eleganta, obliczanie kiedy on będzie - to był HIT XD, kontakt jest jak coś to pisz. Jak widać nie wytrzymałem xD
@Argen - Git osoba
@bonit. - Siema, powodzenia na serwerze
@OwOc - Trzymaj tego jestera i tą kolekcje
@XQward - Dziękuje za każdą pomoc na serwerze, pozdrawiam :DD
@Danieleczek - Siema, powodzonka na serwerze
@CAT - Trzymaj się grzybek
@Kryszka - Git osoba ogólnie
Jak o kimś zapomniałem, to przepraszam lecz nie dałoby się tu wymienić wszystkich. Pozdrawiam