Skocz do zawartości

flvgx

Gracz
  • Postów

    919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    5
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez flvgx

  1. flvgx

    Pożegnanie - flvgx

    Witam, dostałem drugiego już bana na serwerze 4Life z powodem szkodnik, tym razem BMA. Grając na serwerze poznałem mnóstwo osób, z którymi kontakt mam do dziś. @k0pek. - Dziękuje Ci za wszystko, za nasze rozmowy na mumble, discordzie. Dziękuje Ci za odwalanie, taranowanie siebie nawzajem. Nauczyłeś mnie podstaw handlowania pojazdami, dzięki Tobie osiągnąłem na tym serwerze więcej niż myślałem, że osiągnę. Kontakt mamy @sqah - Tobie również dziękuje za odwalanie, taranowanie siebie nawzajem. Spędziłem z tobą na mumble bardzo dużo godzin, bardzo dużo przegadaliśmy. Dzięki również za organizacje, którą razem mieliśy. Kontakt mamy zawsze możesz pisać, trzymaj się! @TheSzef* - Poznałem się z Tobą w akademii SAMD w 2018 roku. Na mumble również dużo gadaliśmy, jesteś super osobą. @Aris - Dziękuje za rozmowy na mumble, discordzie. Kontakt jest jak coś to pisz. Jesteś super osobą. @Veeito - Poznaliśmy sie w TSA, jesteś super osoba. Dziękuję za pościgi, akcje na dm, rozmowy na mumble. @k0niex - Super się akcje na DM robiło @Mihau. - Dzięki za ocenianie RGB aut, spoko sie z tobą pisało. @AdixoneQ_* - Dzięki za rozmowy na mumble. @Szkodnik.Szymrek7 - Dzięki za pościgi i akcje na DM z SAPDami. Trzymaj się! @Fabian.. - Czasem gadaliśmy na mumble, dzięki za akcje z SAPD na DM. @V0jtuS.bot - Fajnie się na DM borowików rozwalało @smlytkk* - siema fajnie sie taranowalo na waszej bazie org gitem jestes @Comandos321 - siema dzieki za taranowanie na bazie waszej org @Daxsik. - Dzięki za rozmowy na mumble, wspólne odwalanie. @PerkuleZ. - Dzięki za rozmowy na mumble, dostań się w końcu do twej wymarzonej frakcji SAPD. @TheRogal19 - Dziękuje za wszystkie wymiany. @Romek. - Dzięki za pościgi, akcje na DM i rozmowy na mumble. Trzymaj się @HrazY - Lansowanie się infkami na mechaniku XD, dzięki za rozmowy na mumble, pościgi, akcje na DM. @Princessa* - Jedna z najlepszych członków administracji, dziękuje za eventy oraz za mute . @AqUaZ - Dzięki za każdą reakcje 4fun @Adamox10 - Fajnie się gadało grzybku @ProLek$i - Dzięki za mapki, za rozmowy na discordzie i akcje na DM. @banditt - Czekanie na infka 14h @KomeCik - Dzięki za rozmowy na mumble. @Fox. - Dziękuje za rozmowy na mumble, za wspólną służbe w SAMD. Jesteś na prawdę spoko osobą, powodzenia w życiu i na serwerze. Kontakt mamy! @KeveS - Dziękuje za rozmowy na mumble, patrole w SAMD. Nigdy nie zapomnę sytuacji na służbie z jednostką do 10 minut XDD. Powodzenia w życiu jak i w SAMD! Jak coś to pisz, kontakt mamy! @Nyxen - Dziekuję za rozmowy na mumble, wyjazdy na event jako Redakcja 4Life News. Dzięki za patrole w SAMD oraz za wyjazdy na wypadki. Kontakt mamy, to pisz jak coś! @Dwiso Dziękuje za rozmowy na discordzie, na mumble! Jesteś również spoko osobą. Kampienie na Eleganta, obliczanie kiedy on będzie - to był HIT XD, kontakt jest jak coś to pisz! @KapitanKox(prawdziwy) - Dziękuje za rozmowy na mumble, wyjazdy na wypadki i patrole. @matrxx503 - Dzięki za rozmowy na mumble, służbe w SAMD. Zawsze będę twoim widzem @Minotaur* -Dzięki za rozmowy na mumble, za służbę w SAMD oraz za wspólne patrole. @[BOT]WhiteShadow - Ojj, najlepszy negocjator na serwerze @Argen - Dzięki za pomoc z ENB @OwOc - Dzięki za rozmowę na discordzie, nie chciałeś mi sprzedać elegy! @LuKi16 - Najlepszy starszy administrator serwera @XQward - Dziękuje za każdą pomoc na serwerze, jesteś najlepszym członkiem RCON. @Bilu. - Dzięki za strzelanie się na DM, sorki za prowokacje. @CAT - Trzymaj się grzybek, dziękuje za rozmowy na mumble, powodzenia! @Perfecto* - Powodzenia w TSA, jesteś spoko osobą, kontakt mamy jak coś to pisz! @GOLDX - Dziękuje za patrole w SAMD, kontakt mamy jak coś to pisz! @MFifa - Dziękuje za szanse w biznesie, organizacji. Powodzenia w rozwijaniu biznesu oraz w życiu. @Kryszka - Dziękuje za służbę w TSA, za rozmowy na mumble, powodzenia w życiu! @Nudzio. - Dziękuje, że mi nie zabierałeś prawek kiedy widziałeś jak skracałem , dzięki za reakcje na forum. @TATRA - Dzięki za rozmowy na mumble, za odwalanie na serwerze, za każde zamachy, które zrobiliśmy . @Karafik - Fajnie się gadało na mumble. Trzymaj się @Grabsio311 - Fajnie się pisało na biznesowym. Powodzenia w rekrutacji na supporta @KropsoN @veeniX @13karoy @Hinox @Grabsio311 - Dzięki za szansę w biznesie, dobrze się nim zajmujecie i oby tak dalej Jeśli o kimś zapomniałem - przepraszam. Dużo tych osób było.
  2. ladne profilowe

    1. PardonsiK

      PardonsiK

      a dziękuje, twoje również całkiem zacne 

    2. flvgx

      flvgx

      dziekuje staralem sie

  3. flvgx

    NRG-500!!!

    fajne kloce? jesli nikt nie przebije to sprzedam ci rzecha
  4. flvgx

    NRG-500!!!

    ty znow bana masz?
  5. Niestety to nie mój problem, trzeba było się poprawić - miałeś na to dużo czasu
  6. Wymagana treść wątku: (przy czym usunąć pogrubienie uzupełniając rubryki) Nick funkcjonariusza: @FuriaT Data i godzina zdarzenia: 18.12.2020 około godziny 08:35 Pełen opis sytuacji: Więc jadąc koło sweeperów w SF pojazd rancher miał pościg. Nie miał już opon, to zaczął uciekać pieszo. Ja postanowiłem mu pomóc, zatrąbiłem, wsiadł do mnie i zacząłem ucieczkę. Po pierwszym wjeździe na DM funkcjonariusze mnie zostawili, odwiozłem gracza na magazyn, a ja pojechałem na mechanika w LV. Naprawiam auto, a tam podjeżdża FuriaT, to zacząłem dalej uciekać i wjechałem znów na DM. Czekałem sobie na DM już drugi raz, a tam Kubula wyjeżdża i mnie goni. Pojechałem do SF, tam dostałem kolczatkę na jedną oponę, uciekałem troszkę i mnie złapali. Funkcjonariusz FuriaT policzył mandat i wyszło tam coś koło 28k. Poinformował mnie on, że jeśli nie przyjmę mandatu, to trafię do więzienia na 40 minut, a auto na pp za 5k. Wziąłem więzienia, a funkcjonariusz wsadził mnie na 240 minut. Dowód, który to potwierdza całe zajście: [2020-12-18 08:34:45] [Output] : FuriaT [18]: W przypadku odmowy 40 minut wiÄ™zienia oraz auto na pp za 5k. Ja, flvgx zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. flvgx

    NRG-500!!!

    Model: NRG-500ID: 45581 Pojemność silnika: 1.6Przebieg pojazdu: 8.7kDodatki: stereo, niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), wykrywacz fotoradarów, dodatkowy kluczCena: oferty Coś od siebie: super motor, jest ich malo na serwerze
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin