Skocz do zawartości

flvgx

Gracz
  • Postów

    919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    5
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez flvgx

  1. Zgadza sie. Sprawdziles mdt nie posiadajac moich dokumentów. Skoro nie masz dokumentów, mogles po prostu wsadzic mnie tylko za to, co robilem, czyli stałem ci na radiolce i wpisywalem animacje, a nie doliczyłeś mi za wpis.
  2. Mimo naszych spin, będzie brakowało Ciebie na serwerze, trzymaj się i powodzenia w życiu.
  3. flvgx

    Sultana

    veenixowi lampy nie siadają
  4. Nick funkcjonariusza: @Lokhok Data i godzina zdarzenia: 17 coś, 18.08.2020 Pełen opis sytuacji: Więc nasikałem sobie na radiowóz, gdy Lokhok do mnie wyszedł użyłem /tpev na DM, potem do niego znów podchodziłem, raz mnie gonił w okół stacji benzynowej blisko DM, uciekłem wtedy bez użycia /tpev. Lokhok nie poprosił mnie o żadne dokumenty, nie zrobił mi zdjęcia, nic. Po prostu mnie wsadził przez PID do więzienia z powodem: Uciekczka pieszo przed sapd, użycie /tpev + wpis. Jeśli chodzi o użycie /tpev zgadzam się - użyłem. (Może być trochę zły, nie pamiętam dokładnego powodu). Ale z tym, że doliczył mi wpis nie sprawdzając MDT to już trochę dziwne. Dowód, który to potwierdza całe zajście: ✔ Pozostały czas: 115 minut/y. Odnośnie sytuacje, że owy policjant nie sprawdził MDT można sprawdzić logi. Ja wstawiam dowód, że siedzę w więzieniu. Ja, Filip_* zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  5. flvgx

    Infernus 2.2

    maszyna zostaje u mnie, @Nudzio. dasz troche reputacji?
  6. flvgx

    Infernus 2.2

    A tobie tata nie daje jedzenia
  7. flvgx

    Infernus 2.2

    3.85kk oferte mam
  8. flvgx

    Infernus 2.2

    Model: Infernus ID: 46633 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 32k Dodatki: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1077), moduł UP1, moduł UP3, tablica rejestracyjna ( LUCKY7 ), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, LPG 75, BAK 90, szyby 20 Cena: Oferty, bez śmiesznych typu 3.6kk - 3.7kk Coś od siebie: Super Infernus, na lampach lazurowych. Jeśli cena mnie nie zadowoli, to pojazdu nie sprzedam. SS’y:
  9. elo elo dzieki za reputacje prosze o wiecej ok?

  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. flvgx

    Lock

    210k xdkjgdvjdgvkahdgkahdgadgh
  12. flvgx

    Lock

    ok to moze 205k xdhahahhahahahaahhhhxd
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin