Nick funkcjonariusza: @Karafik
Data i godzina zdarzenia: 02.08.2020 22:00 około
Pełen opis sytuacji: Więc miałem pościg na DM i SAPD było, więc stał u mnie na dachu @mustwin i zabijał SAPD, który były wtedy na DM. Nagle kolega mi napisał, że Buffalo nie ma blokady więc biegłem po auto i nagle tp mnie do więzienia. Po pierwsze - nie relognąłem, było to w powodzie Na dodatek Pan Karafik nie chciał nic wyjaśnić, tylko zachował się jak nie wiem kto: ✘ Ten gracz nie przyjmuje wiadomości od Ciebie.
Dowód, który to potwierdza całe zajście:
Dowód na to, że nie relognąłem
JAK WIIDAC JESTEM W GRZE 3 GODZINY PONAD, WIEC JAKI RELOG PANIE KARAFIK? Ja, Filip_* zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.