Nick funkcjonariusza: @Sartinek
Data i godzina zdarzenia: 30.07.2020 około godziny 20:15
Pełen opis sytuacji: Więc wszedłem sobie na DM i przyglądałem się akcji SAPD na DM. Nagle dostałem z tazera i zostałem wyprowadzony z DM oraz wsadzony do więzienia na 120 minut, 60 min za wpisy i 60 min za ostrzał, którego nie dokonałem.
Dowód, który to potwierdza całe zajście: Dowodem są logi, że nie nikogo nie zabiłem, oraz to, że odsiedziałem dodatkowe 60min.
Ja, Filip_* zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.