Skocz do zawartości

flvgx

Gracz
  • Postów

    919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    5
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez flvgx

  1. Nick funkcjonariusza: @AdiMekk* (chyba) Data i godzina zdarzenia: około 00:00 Pełen opis sytuacji: Więc zrobiłem pościg na DM i zaciągnąłem ręczny w pojeździe aby nikt mi go nie wyciągnął. Nagle patrze,a long za dm, no tak nie powinno być. Na dodatek dali go do przecho zamiast na pp, więc chyba zrobili źle wyciągając go. Tłumaczyli mi, że po odegraniu może, ale no nie widziałem żeby ktoś coś odgrywał Dowód, który to potwierdza całe zajście: dowód na to, że zaciągnąłem ręczny. Ja, Filip_* zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  2. flvgx

    Nara

    Trzymaj się żabka
  3. W tym dziale nie składamy propozycji dotyczących skryptów, można tutaj przedstawiać swoje mapy lub podmianki.
  4. Poprawione, dziękuje za opinie Również pozdrawiam
  5. Witam, z tej strony Młodszy Redaktor Filip_* z Redakcji Prasowej 4Life News, a dziś przeprowadziłem wywiad z Supportem @Alpaka*. Zapraszam do czytania. Alpaka* na terenie domku, w którym mieszka. Filip_*: Witam, z tej strony Młodszy Redaktor Filip_* z Redakcji prasowej 4Life News, czy chciałbyś udzielić mi odpowiedzi na kilka pytań? Alpaka*: Witam, jasne, że tak. Filip_*: Miło mi, więc może na wstępie opowiesz nam coś o sobie, jakie masz zainteresowania? Alpaka*: Więc tak, mam na imię Dawid i na chwilę obecną mam 16 lat, mieszkam w województwie opolskim. Moimi głównymi zainteresowaniami są głównie gry komputerowe, sport, a dokładniej lekkoatletyka, oraz w niewielkim stopniu motoryzacja. Filip_*: Miło mi Cię poznać. Jeśli chodzi o gry, to w jakie najczęściej grasz? Alpaka*: Jeżeli chodzi o gry, to jest to przeważnie MTA, GTA 5, Euro Track Symulator oraz Sleeping Dogs. Czasami zdarzy mi się zagrać też w Fortnite. Filip_*: Podoba mi się różnorodność. W jaki sposób trafiłeś na serwer 4Life? Alpaka*: Na serwer trafiłem całkowicie przypadkiem, a dokładniej z odcinka na YouTube, gdzie po jego obejrzeniu stwierdziłem, że serwer jest fajny. Wtedy postanowiłem namówić mojego kolegę @Reqe*, z którym graliśmy na tak zwanym "pseudolu", żeby przenieść się tutaj i tak też się stało, zaczęliśmy rozgrywkę i gramy aż do dziś dobrze się bawiąc. Filip_*: Interesujące, skąd pomysł na nick Alpaka*? Alpaka*: Nick Alpaka* wziął się od zwierzęcia, które przyszło mi na myśl w tamtym czasie, znudzony już używaniem pseudonimu, jakim jest mój login, postanowiłem coś zmienić. Filip_*: Rozumiem, od jak dawna grasz na serwerze i ile udało Ci się spędzić na nim czasu? Alpaka*: Na serwerze gram niecałe dwa lata oraz spędziłem 2300 godzin. Filip_*: Na serwerze przegrałeś dużo godzin, jest to wiele dobrej zabawy. Co udało Ci się osiągnąć przez ten czas? Alpaka*: Przez czas mojej rozgrywki udało mi się zgromadzić sumę pieniędzy 3mln, rangę w administracji, jaką jest support, oraz kilku znajomych, z którymi często przesiaduję na teamspeaku. Filip_*: Jak już dobrze wiemy, na serwerze pełnisz funkcję Supporta. Jaka była twoja reakcja, gdy zobaczyłeś swój nick w wynikach? Kiedy to było? Alpaka*: Na początku nie wiedziałem, że się dostałem. Powiadomił mnie o tym @AdiZ. Jak zobaczyłem na forum powiadomienie o wynikach, gdzie zostałem oznaczony, to myślałem, że to sen i nie dowierzałem, wyniki zostały opublikowane 15 lutego owego roku. Filip_*: Rozumiem, ciężkie jest wykonywanie Twoich obowiązków na randze Supporta? Alpaka*: Śmiało mogę stwierdzić, że nie ma nic ciężkiego w moich obowiązkach, przeważnie jest to rutyna. Filip_*: Może przejdźmy teraz do tematu frakcji. Byłeś/Jesteś w jakiejś frakcji? Alpaka*: Moją jedyną frakcją było SAPD, które niestety musiałem opuścić ze względu, iż nie miałem czasu na pełnienie obowiązków frakcyjnych. Filip_*: Aj, szkoda. Może powiesz coś o biznesach? Alpaka*: Aktualnie biznesem, który mnie osobiście ciekawi jest 4Fight, bardzo dobrze go wspominam i myślę, że reaktywacja jest dosyć dużym plusem dla biznesów, poza 4fightem ciekawym biznesem jest YourCrazyWheel, jest to jakaś odskocznia od ciągłego zarabiania pieniędzy, czy też RP. Filip_*: Ciekawie. Należysz do organizacji Thug 4Life. Opowiesz nam coś o niej? Kto jest jej liderem, jaka panuje tam atmosfera? Alpaka*: Owszem, organizacja z dużym stażem na serwerze, z ciekawymi pojazdami, którą dowodzi @japkooo.. Panuję spokojna atmosfera, a może nawet czasami za spokojna. Filip_*: Zbliżamy się do końca wywiadu, czy chciałbyś kogoś pozdrowić? Alpaka*: Jasne, na początku chciałbym pozdrowić @pluuum, z którym spędzam ostatnio najwięcej czasu. Czołowych smyków @lcarix, @Felixele, @Bandit37, oraz całą organizację Thug 4life, jak i każdego Czytelnika. Alpaka* na bazie organizacji Thug 4Life, do której należy.
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. flvgx

    same ónikaty

    Ale masz fury szymom dam ci za fadżio 100k
  9. Nie napisałem, że mam taką offke od ciebie, tylko że mam taką ofkę. Pojazd został sprzedany Będę edytował, bo mam punkty @*bandam*
  10. Model: Buffalo ID: 53181 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 3.300 Dodatki: felgi (1079), moduł UP1, moduł UP3, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, dodatkowy klucz Cena: Oferty od 200k Coś od siebie: Super autko, fajnie jeździ i ogólnie super SS’y:
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin