Skocz do zawartości

flvgx

Gracz
  • Postów

    919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    5
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez flvgx

  1. Dasz namiary na ziomka ktory ci rgb dawal?

    vz2wBqH.png

    1. kryha22

      kryha22

      moje własne

       

    2. flvgx

      flvgx

      ooo a dasz mi tez takie bo bardzo ladne

    3. kryha22

      kryha22

      pewnie, napisz na serwerze

  2. Nick funkcjonariusza: AqUaZ Data i godzina zdarzenia: 03.07.2020 około 15:00 Pełen opis sytuacji: No więc zobaczyłem pościg, jechałem za pościgiem i nie zostałem w żaden sposób ostrzeżony abym odjechał, czy odłączył się od pościgu. W pewnym momencie zostało zabrane mi prawo jazdy, za NIBY przeszkadzanie w pościgu. Tak jak mówiłem nie przeszkadzałem, tylko jechałem za pościgiem, przypominam - nie zostałem w żaden sposób ostrzeżony. Dowód, który to potwierdza całe zajście: Ja, Filip_* zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Model: Buffalo ID: 15679 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 4500 Dodatki: atrapa nitro (1008), felgi (1079), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB Cena: Oferty, wystawiam poglądowo Coś od siebie: Super wóz SS’y:
  5. Czekamy na konkurs, który Ty zorganizujesz Potrafisz tylko krytykować, a chłopak się postarał żeby to wymyśleć.
  6. Witam Was drodzy czytelnicy, z tej strony Młodszy Redaktor Filip_* wraz z Młodszym Redaktorem @eddy*, jak i Starszym Redaktorem @ziomtrio. Dziś przychodzimy do was z artykułem na temat imprezy organizowanej przez radio serwerowe 4Music. Miłego czytania. Dnia 01.07.2020 odbył się event otwarcia wakacji na scenie, która znajduje się w Las Venturas. Event organizowany był przez radio 4Music. Zabawa rozpoczęła się od 18:00 i trwała aż do godziny 20:00. Podczas tego czasu mogliśmy wziąć udział w konkursach, które były na audycji prowadzonej przez @Hisia i @Griski*. Frakcja SAMD przygotowała dla graczy przepływ motorówką JRGW dookoła Bone County, pokaz zasobów frakcji, jak i ekwipunek karetki. Aby dodać graczom zabawy, rozrzucane były walizki z pieniędzmi przez Starszego Administratora @LuKi16. Na scenie znajdowały się frakcje, takie jak: SAMD w składzie: @krecikoo, @zbychu997, @Oker., @murzek*UG, @smlytkk*UG, @Dorrmi*UG SAPD w składzie: @FullaN, @Mr_Szynka, @FuriaT Po evencie poprosiłem prezenterkę @Hisia, aby udzieliła mi krótkiego wywiadu na temat wydarzenia. Filip_* : Witam, z tej strony Młodszy Redaktor Filip_* z Redakcji Prasowej 4Life News. Czy chciałabyś odpowiedzieć mi na kilka pytań do artykułu? Hisia : Witam, z przyjemnością. Filip_* : Więc może na wstępie powiedz nam, jak Ci się grało na radiu jako prezenterka podczas eventu? Hisia : Atmosfera na evencie była niesamowita. Samo granie, jak i czas spędzony z graczami, był bardzo fajny. Mam nadzieję na więcej takich grupowych imprez, bo było naprawdę super. Filip_* : Jak oceniasz organizację eventu? Hisia : Organizacja eventu była dość trudna, ale w grupie siła. Daliśmy radę wszyscy razem, więc poszło bardzo dobrze. Filip_* : Dziękuję za udzielenie odpowiedzi. Hisia : Dziękuję. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia z eventu: Główną nagrodą eventu był pojazd marki Stalion, posiada on silnik 1.6. Aby go zdobyć, trzeba było odpowiedzieć jako pierwszy na pytanie zadane przez prezentera. Auto wygrał gracz o nicku @Entherek*. Na koniec wydarzenia zrobiliśmy sobie wszyscy wspólne zdjęcie. Starszy Redaktor @ziomtrio wykonał wywiad z organizatorem eventu, poniżej możecie go przeczytać. ziomtrio: Witam, z tej strony Starszy Redaktor ziomtrio z Redakcji prasowej 4Life News. Czy chciałbyś odpowiedzieć mi na kilka pytań do artykułu? Pawi: Jasne, śmiało pytaj. ziomtrio: Czy według ciebie event się udał? Pawi: Myślę, że event udał się, ponieważ prezenterzy oraz słuchacze bardzo fajnie się bawili. ziomtrio: Czy ciężko było zorganizować taki event? Pawi: Myślę, że nie było ciężko, tak naprawdę, to dzięki Administracji RCON ten event wypalił, z czego w imieniu Radia 4MUSIC dziękujemy. ziomtrio: Kto wpadł na pomysł żeby go zorganizować? Pawi: Na pomysł wpadł Dyrektor Radia SpeedPowerPL. ziomtrio: Serdecznie dziękuję za udzielenie odpowiedzi. Pawi: Również dziękuję. Dla Redakcji 4Life News wykonali Młodszy Redaktor Filip_*, Młodszy Redaktor eddy* oraz Starszy Redaktor Ziomtrio.
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin