Skocz do zawartości

user6969

Gracz
  • Postów

    106
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium

Treść opublikowana przez user6969

  1. Jak wbijesz kiedyś jeszcze na serwer, to wiedz ze masz duzy prezent ode mnie!;)

  2. user6969

    LOCK

    Bo wolę mieć staffa Ale jak napisałem że za dobrą oferte go oddam jak komus sie przyda
  3. user6969

    LOCK

    Masz komis wiec co to za problem dla Ciebie go spieniezyc?
  4. user6969

    LOCK

    No tam czysty za 450 jest 1.6 to tak licząc to z 700 bym chcial dostać cos takiego skoro 2.2 ft za 900 ~ sprzedalem od dc
  5. user6969

    LOCK

    Na spokojnie, nie gram już prawie tylko forum
  6. user6969

    LOCK

    Spróbuj sprzedac i za hajs Ci taniej go dam bo nie chce mi sie na gieldzie siedziec
  7. user6969

    LOCK

    Bez dopłat bym mogl sie zastanowić Ale za gotówkę taniej bym oddał do ręki
  8. user6969

    LOCK

    To will see bo mam go dlugo I za dobrą offke bym go oddał w dobre ręce pozdro
  9. user6969

    LOCK

    Zależy co i jak ale szczerze wole kasę, ile bys zaoferowal?
  10. user6969

    LOCK

    Mam staffika 1.8 full opcja na bursztynach niedostępnych w kompo
  11. Zapomniałeś czegoś ziomek, różnica między nami jest taka, że ty nie dostajesz nawet połowy ceny za jaka chcesz sprzedać, natomiast ja napisałem że minimum to 700k i nawet za 670k nie sprzedam - a byly juz takie oferty - pozdrawiam hudy
  12. Jak będę na serwerze to spróbuje ogarnąć kod hex Ale nawet jeśli to są cyan, to one są tak samo unikalne jak aqua.
  13. Potwierdzam, sam mam takie w sandzie.
  14. Nazwa nieruchomości: Willa ID nieruchomości: 307 Cena za dobę: 600 Lokalizacja: Las Venturas, obok Parkingu policyjnego, ktory znajduje się w tej bazie. Dodatki: 2 bramy, 2 helipady, bankomat, radio i wiele innych Cena: Nie zależy mi na sprzedaży oraz mam dużo chętnych, dlatego poczekam na oferty, aż mnie zadowolą, ostatnia oferta 670k w gotowce.
  15. Model:Sabre ID:329 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu:3500km Dodatki: FullTune bez nitra, bakow, szybCena: Zaczynamy od 900k - ostatnia oferta w grze Coś od siebie:Trzecia, jako druga dostępna do kupna saberka na serwerze. Idealna pod projekt 2.4. Jeżeli cena mnie nie zadowoli pojazdu nie sprzedam. SS’y:
  16. user6969

    Walton id 8

    wyzej masz oferte 1.06kk
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin