Skocz do zawartości

user6969

Gracz
  • Postów

    106
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium

Treść opublikowana przez user6969

  1. user6969

    @LOCK

    Mam nadzieję że przez ten czas nauczysz się poprawnie układać zdania oraz popracujesz nad ich spójnością. Nie wiem ile masz lat, ale po twoim stylu pisania mozna latwo wywnioskować, ze chodzisz do podstawówki, pondro
  2. Taki "kozak zarobek" ze niestety muszę sprzedać D:
  3. user6969

    LOCK

    Każdy ma swoje wizje i opinie na ten temat. Co do uczestników, to są jeszcze dzieciaki które biorą tę gierkę na poważnie. Sam wiem dlaczego sie tak zachowują A nie inaczej, ale potem sie z tego wydorosla i nabiera pokory z czasem. Pozdrawiam!
  4. wiekszosc 1 na serwerze i ma nitro, zapraszam pv - jesli masz siano i mam jeszcze buffalo 2.2 ft z nitro id 252 1 na serwie
  5. user6969

    LOCK

    gimper, zluzuj majty chlopie. Jesli nie znasz pojec satyra/ironia/sarkazm to radze sie z nimi zapoznac. pozdrawiam.
  6. user6969

    LOCK

    Dziwne ze wiesz wiecej o mnie niż ja sam o sobie, jak ty to zrobiłeś? napisałeś list do świętego mikołaja czy jak ?
  7. user6969

    LOCK

    chciałeś, ale nie wyszło.
  8. user6969

    LOCK

    mam rozumieć, że to "xd" to jest twój argument? przykro mi, ale nie popisałeś się.
  9. user6969

    LOCK

    Potwierdzam, na Twoim miejscu akurat poszedłbym do porządnego lekarza rodzinnego, bo ten przypadek jest ciezki do okreslenia. Dysortografia lub dysleksja to nic przy Tobie!
  10. user6969

    LOCK

    Panie Michale, znowu Pan zaprzecza swoim faktom i podważa moje argumenty, które są niepodważalne. No coz, przepraszam, że przez moje 'wypociny' , zaczął Pan się bronić jak tylko mógł - a kto sie broni jest winny i cos leży na sumieniu. Opieranie sie na jednym jest slabe z Pańskiej strony oraz zarzucaniu w ogóle nie prawdziwych rzeczy jest znikome. Prosze sie przyłożyć bardziej, bo jak na razie nudze sie bo nie mam dobrych kontrargumentów z Pańskiej strony zeby ich wyjaśnić, tylko ciągle to samo. Prosze sie bardziej postarać następnym razem Panie Michale!
  11. user6969

    LOCK

    Nie trudno sie domyślić, zapewne do jakiegos homoseksualisty.
  12. user6969

    LOCK

    Nie jesteśmy kolegami i nigdy nie będziemy, więc zwroty na 'ty' stosuj sobie w konwersacji ze znajomymi w grze, bo w realu sugujerujac sie twoimi wypowiedzeniami i zawisnym charakterze, niestety przykro mi że ich nie posiadasz, ale to juz nie moj problem, dlatego za przeproszeniem: głowa w piasek i grzeczniej, bo przyszłości tutaj nie widzę. Co do pańskiego grania na serwerze, graj dalej, dopóki utrzymujesz nie na garnuszku rodzicow nikt nie zabroni panu grac, ale pamietaj ze branie gry na poważnie to błąd I zacznij myśleć bo za niedługo pojawia ze problemy i nie bedzie grania w gierki panie Michał.
  13. user6969

    LOCK

    Normalne, takie niedostępne w komponentach. Czegos jeszcze nie wiesz I chcesz się doinfornować to polecam grać na serwerze.
  14. user6969

    LOCK

    Banshee 2.2 ft bez up3 baku nitra atrapy szyb na fioletach (unikaty) za 24545 zr i doplacisz
  15. Do tej kwoty to tylko mam Staliona id 243 1.6 licznik fele ogr cb i staliona id 917 1.6 na falach. Jeśli jesteś zainteresowany to zapraszam pv
  16. user6969

    LANDSTARKER 1.6

    Posiadam 1.6 na felgach z przebiegiem tylko 1k Bak 50l 35k bez nego
  17. user6969

    Jak wycenić pojazd

    Lpg 75l - 25k Lpg 50l - 15k Log 25l - 10k Licznik - 5k Szyby, lampki, atrapa itp - również połowa ceny montażu
  18. user6969

    @LOCK

    815, czekam serwer
  19. user6969

    @LOCK

    800k jak stoi moge zaproponowac
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin