Nie jesteśmy kolegami i nigdy nie będziemy, więc zwroty na 'ty' stosuj sobie w konwersacji ze znajomymi w grze, bo w realu sugujerujac sie twoimi wypowiedzeniami i zawisnym charakterze, niestety przykro mi że ich nie posiadasz, ale to juz nie moj problem, dlatego za przeproszeniem: głowa w piasek i grzeczniej, bo przyszłości tutaj nie widzę. Co do pańskiego grania na serwerze, graj dalej, dopóki utrzymujesz nie na garnuszku rodzicow nikt nie zabroni panu grac, ale pamietaj ze branie gry na poważnie to błąd I zacznij myśleć bo za niedługo pojawia ze problemy i nie bedzie grania w gierki panie Michał.