Nie mow mi co mam robić, bo to ze byl, to naprawdę dla mnie nic nie znaczy. Jest to wylacznie TWOJ problem.
Ja za to 'widziałem infka 2.2 ft za 1.5kk' - taki sam przyklad podaje jak ty.
Jeśli naprawdę sądzisz, ze ci za tyle sprzedam, bo sobie napiszesz, ze "widziales kiedys feltzera 1.8 za 80 iles k PLN. Jestes smieszny, bo to tylko OKAZJE, a nie ceny rynkowe.
Wiemy obaj, ze znasz realna kwote ktora trzeba dac aby miec ten pojazd, wiec konwersacja z toba nie ma dla mnie najmniejszego sensu.