Skocz do zawartości

[GM]FMS+9

Gracz
  • Postów

    52
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez [GM]FMS+9

  1. @[GM]Wasted popatrz rozdaja bogaci ludzie itemki
  2. @[GM]Wasted @[GM]herbaciarz patrzcie kasa
  3. Jestem powiązany więc się wypowiem,dom posiadam od 7 stycznia i potwierdzam że gracz @[GM]Wasted jest lokatorem w nim.
  4. Teraz tylko śmieciarki jak wyjdą....


    2055809153_zrobione-min(1).thumb.jpg.1d539d869b72bd750c9b94b8f661034b.jpg

    1. herbata.
    2. Bartek8291

      Bartek8291

      Pov: Nie masz co robić z życiem. XD

    3. [GM]FMS+9
    4. TMP

      TMP

      :O miałem podobny pomysł, ale odpadłem na kurierze, za nudna ta praca dla mnie 

    5. [GM]FMS+9

      [GM]FMS+9

      kurier mi zostal ostatni i doslownie dzisiaj skonczylem

  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Twój nick: [GM]FMS+9 Nick osoby chwalonej: @PanDa.. Przebieg akcji: Pochwała powstaje przez to,że wkońcu znalazł się pracownik,który przyjechał i odcholował źle zaparkowanego pereniala którego zgłaszałem 2 razy,gdzie pierwszy raz był chyba nawet 2 dni temu.Pracownik w ekspresowym tempie uporał się zachowując zasady RP i odblokował 2 miejsca parkingowe. Data i godzina akcji: 10.01.2022 // około 21:05 Dowody: * Twoje zlecenie zostało wysłane do frakcji SARA. * Twoje zlecenie zostało przyjęte przez pracownika PanDa... [GM]FMS+9 [603]: dobry PanDa.. [70]: Witam, z tej strony Specjalista PanDa.. z San Andreas Road Assistance. [GM]FMS+9 [603]: pan zabiera to bo nie jest fajnei zaparwkoany PanDa.. [70]: boze PanDa.. [70]: on tu stoi [GM]Wasted [0]: XD PanDa.. [70]: 3 dni [GM]FMS+9 [603]: wiem [GM]FMS+9 [603]: 3 razy wzywal;em XDDD [GM]FMS+9 [603]: jestes pierwszy [GM]FMS+9 [603]: co trafil i dojechal
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. [GM]FMS+9

    [S] ZR-350 1.8

    Pokaz kolor i jak ci sie nie sprzeda to sie moze dogadamy jeszcze
  12. Model:Sultan,Jester,Cheetah,Bullet, ew. Zr,Banshee,lub cos waszego co nie wyglada jak peras Pojemność silnika: nooo byle to 1.8 Przebieg pojazdu:nie istotny Cena:mam 1.2 prawie Dodatki:to tak nie chce niebieskich lamp i czerwonych,a jester najlepiej na zielonych Coś od siebie:offki prosze bede odpisywac
  13. krewetka modliszkowa one more time
  14. [GM]FMS+9

    [K]Jesterka

    Model: Jester(559) Pojemność silnika:2.0 minumum chyba ze ciekawy Przebieg pojazdu:Nie istotne Cena:oferujcie co macie Dodatki:musza byc conajmniej upy i zielone lampy razem z licznikiem Coś od siebie:widzicie czego chce
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin