Skocz do zawartości

marcinus1811

Gracz
  • Postów

    72
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez marcinus1811

  1. marcinus1811

    Konkurs [Burrito]

    Ja chcem Moja mama kradnie świeżaki w biedronce
  2. @marcinus1811 vs @MihiHD nawet rękawice moge ci pożyczyć
  3. marcinus to od imienia a 1811 randomowe liczby i tak sie nick przez 8 lat trzymał
  4. marcinus1811

    Kupie bulleta

    Model: Bullet Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: Nie wazny Cena: Dogadamy sie Dodatki: Najlepiej czysty Coś od siebie:
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Prosze cię nie pisz, że wszedłem do pojazdu w połowie robienia RP, bo ja już siedziałem w pojeździe kiedy ty cofałeś lawetą a później rozłożyłeś najazdy i wciągnąłeś pojazd na lawete po czym automatycznie wysiadło mi z pojazdu. Na pewno są z tego logi kiedy wsiadłem do pojazdu i z tego jak ty wyciągnąłeś najazdy, wciągnąłeś go na lawete i w tym samym momencie wysiadłem z pojazdu. To jest moja ostania wypowiedź, reszte czekam na zarząd.
  10. Mam prawo pisać skarge i to chyba nie jest żadna groźba, a tutaj zacytuje ci jeszcze raz: §14. Zabrania się holowania pojazdu w momencie przebywania w środku kierowcy. Myśle, że zrobiłeś mi na złość zabierając mój pojazd gdy w nim siedziałem, a tamtym panom pościągałeś blokady na moich oczach tylko dlatego, że jestem w SAPD. To tyle z mojej strony, czekam na wypowiedź kogoś z zarządu.
  11. Tak w tym momencie nie znajdowałem się w pojezdzie, blokada jeszce nie była założona nie będe ukrywał, że poszedłem szukać kluczy do sultana, lecz pózniej postanowiłem odjechać z tamtąd do innego miasta szukać a tu była blokada a ty gdzieś biegałes zakładając inne blokady i właśnie wtedy siedziałem w pojezdzie i ty przybiegłeś i odrazu wciągłeś pojazd na lawete wtedy gdy ja w nim siedziałem. A skąd wiesz, że gracz w zielonym pojezdzie postanowił przeparkować pojazd, nie miał jak ci napisać o tym ponieważ miał mute.
  12. Twój nick: marcinus1811Nick osoby oskarżonej: HeGePowód napisania skargi: Zabranie pojazdu na parking policyjny, kiedy w pojezdzie znajdował się jego właściciel a z tego co pisze w regulaminie: §14. Zabrania się holowania pojazdu w momencie przebywania w środku kierowcy. A w dodatku pracownik faworyzuje innych graczy ściągając im blokade z pojazdu, nawet jeśli ten gracz miał mute i nie miał miożliwości poprosić o zdjecie blokady. Dowody: https://imgur.com/a/2ghYtpdŚwiadkowie (tylko jeśli posiadają dowody): - A tutaj inforamcja o skardze: https://imgur.com/a/WF71Mzz
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin