Skocz do zawartości

BOIX

Gracz
  • Postów

    99
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez BOIX

  1. BOIX

    S4 Ciastkowy*

    Trzymaj się i wracaj jak najszybciej mistrzu. W moim elegy na pewno znajdę dla Ciebię miejsce.
  2. Pisałem, że nie interesują mnie pojazdy pod id
  3. Raczej nie celuję w pojazdy na niskim id ze względu na ich cenę
  4. Model: Eley/Bullet/Sultan/Tahoma/Perennial/Manana lub coś ciekawego Pojemność silnika:1.6-2.2 Przebieg pojazdu: jak najmniejszy Cena: do 2.200.000 PLN Dodatki: Najlepiej FT bez nitra Coś od siebie: Pokazywać co macie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin