Skocz do zawartości

basherdigga

Gracz
  • Postów

    234
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez basherdigga

  1. Wyniki konkursu o Manane

    Z przyjemnością chciałbym ogłosić, iż konkurs o Manane wygrywa @v3niX:)

    Gratulacje:4l:

    Zgłoś się do mnie na serwerze lub forum po odbiór nagrody.

    https://www.youtube.com/watch?v=R8hr1gy3Hs0

     

    1. Dimi.

      Dimi.

      link nie działa 

    2. ven1kz

      ven1kz

      super zgłoszę się jak będziesz 

  2. Konkurs zamykam wyniki pojawią się niebawem na moim profilu Życzę powodzenia
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Zamiana za Admirala 1,6 licznik i lampy ice, fele malowane?
  5. zachęcam do brania udziału w konkursie 

     

  6. basherdigga

    Konkurs o Manane

    Cześć ! Z okazji 4 urodzin 4Life'a robię dla was konkurs o Manane 1,4. Screeny autka można znaleźć tutaj -> https://imgur.com/a/eNIC0yC _____________________________________________________________________________________________________________________________ Aby wygrać trzeba: -Zaobserwować mój profil, ponieważ tam znajdą się wyniki -Polubić ten post -Napisać komentarz _____________________________________________________________________________________________________________________________ Wyniki pojawią się gdy będzie odpowiednia liczba komentarzy. Zachęcam do brania udziału w konkursie
  7. Nazwa nieruchomości: Fast Food ID nieruchomości: 869 Cena za dobę: 363 (chyba) Lokalizacja: Los Santos Cena: Oferty MP 5K SS’y: https://imgur.com/a/NsP15yCCoś od siebie: Fajny domek, idealny po bazę org
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Wymiana? Admiral 1,6 Licznik ICE, Lampki ICE, Felgi malowane
  10. Nick: Basher Rodzaj pracy: Avatar i Baner Wymiary: Baner 2560x1440 | avatar takie wymiary jak na YT Tematyka: Baner coś na wzór tego https://www.youtube.com/user/reZiPlayGamesAgain | avatar coś na wzór tego https://www.youtube.com/channel/UCRemh1eHARBJfFPy4Kh0wXg Dodatkowe informację: Baner z napisem Zkys Sposób wynagrodzenia: kasa na 4life (do uzgodnienia)
  11. Oznacz go w apelacji xd

  12. Siema, ostatnio jak wiecie na moim kanale nie pojawiały się filmy. Ostatni film z frakcji był wstawiony jakoś miesiąc temu. Jest już tam ponad 1.000 wyświetlen więc postanowiłem nagrać odcinek tym razem z TSA. Jeśli ci się spodobało to zostaw suba i like
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin