Skocz do zawartości

spin0x

Gracz
  • Postów

    150
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez spin0x

  1. Dasz perasa 2.2 I perasa 1.6 malucha i jesteśmy ugadam
  2. Kojarzę coś ale nie za dużo :c
  3. Model: Comet ID: 32619 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 6266km (rośnie) Dodatki: Atrapa duża fele rejka (fbi 007) lampki (███) licznika (███) ogranicznik cb radio lpg 75l 2 kluczyki (1 główny i 1 który można komuś dać)Cena: Licytacje zaczynamy od kwoty 370k minimalne przebicie 5k Kwota kup teraz : 500k do negocjacji Coś od siebie: fajny samochód dać full up i będzie fajna zabawka SS’y: JEŻELI CENA MI SIĘ NIE SPODOBA NIE SPRZEDAJE
  4. Miał fajnego flesha ale go sprzedał :c wspólne gadanie o rowerach XD
  5. manana comet 1.8 czy bullet 1.6 ?
  6. spin0x

    Bullet 1.8 up1,up2

    3. Osoby dodające posty mające na celu „odświeżanie” tematu będą karane.
  7. spin0x

    [S] Bullet.

    Comet 1.8 lpg 75l kluczyk rejka (FBI 007) duża atrapa nitra lampki i podś licznika (███) ogranicznik cb radio ?
  8. Cześć Ania, jestem Wojtek poklikamy ?

  9. Za waltona Comet 1.8 lpg 75l kluczyk rejka (FBI 007) duża atrapa nitra lampki i podś licznika (███) ogranicznik cb radio ?
  10. spin0x

    RANCHER LONG 2.2

    @H4ZE. chciałeś kupić ranchera long
  11. 1. Najlepszy Supporter/ka: Nominowani: @rvbnx  2. Najlepszy Administrator/ka: Nominowani: @ENOMEK 3. Najlepszy RCON/ka: Nominowani: @ZbyK.gg @DeltaRon 4. Najlepszy Biznes: Nominowani: 4MUSIC 5. Najlepsza frakcja: Nominowani: TSA  6. Gracz non stop grający na serwerze: Nominowani: @Fl0dy. 7. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: The Lost 8. Najbardziej pomocny gracz serwera: Nominowani: @KRISU. 9. Eventowiec miesiąca: Nominowani: 10. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @KAMIL720 11. Najlepszy prezenter: Nominowani: 12. Najlepszy Redaktor: 13. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": Nominowani: 14. Najlepszy tuner: Nominowani: @MamLagga* 15. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Bloki LV 16. Najlepsza praca na serwerze: Kopalnia 17. Przegryw miesiąca: @BlaKi* 18. Najbogatszy Gracz: @H4ZE.
  12. spin0x

    Flash Coupe 2.2 ft

    ale to się tycza auta które widzisz w grze a nie na forum
  13. spin0x

    Flash Coupe 2.2 ft

    Podaj mi przykład gdzie ktoś sprzedaje elegy z nie pełnym tune i pisze że ma ft Full tune to full tune a nie większość tune
  14. spin0x

    Flash Coupe 2.2 ft

    Każdy może pomyśleć że to jest stare zdjęcie
  15. spin0x

    Flash Coupe 2.2 ft

    Według twojego rozumowania mogę wystawić czystego perka 1.6 i napisać że to ft a nie zamontowałem bo mi nie pasuje. To się zalicza pod oszustwo.
  16. spin0x

    Flash Coupe 2.2 ft

    Dodam jeszcze że z ss nie widać że to full tune bo nie ma vizu które też się liczy do tego
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin