Skocz do zawartości

Dementor

Gracz
  • Postów

    50
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Dementor

  1. Odnośnie tego, zastanawiam się czy czasami nie bez powodu nie raczyłeś zacytować pozostałe określenia. Nie wyrywaj teksty bez kontekstu bo wiadomo po co takie coś robi się, @Ciastkowy*.
  2. Może nim jest - może nim nie jest - ale on chociaż ma jakieś zasady a nie to co ty, @Ciastkowy*. Chodzi mi o stereotypowych handlarzy, którzy kombinują jak tylko da się.
  3. To nie koncert życzeń, drogi @Ciastkowy*. Pokazałeś zainteresowanie więc chyba jest to logiczne, że muszę dopytywać wielkiego pana o tym co ma na myśli? 300000 to jest ultimatum. Czy ktoś podbija? Skoro mowa o życzeniach, to ja życzę sobie aby nie składali tutaj oferty osoby, które są z zawodu 'handlarzami', 'kombinatorami' oraz 'dylemaciarzami' lub tych co nie mają pieniędzy na zakup pojazdu tak jak na przykład @k0niex. Dziękuję za uwagę, czekam na następne oferty. Jeszcze jedno. Dumę schowaj do kieszeni. Take it or leave it.
  4. Czekam na @Ciastkowy*, ma jakiś dylemat z dokonywaniem decyzji.
  5. @Ciastkowy* wysłał mi wiadomość prywatną, oferując mi właśnie tyle ile podałeś, @Cake_. Czy ktoś z panów podbija wyżej z ofertą?
  6. Dwaj waćpanowie będą teraz mili i zaprzestaną zaśmiecać ten temat. @Laura_Palmer już raczej o tym więc mam nadzieję, że nie będę musiał po raz kolejny zwracać uwagi.
  7. Ja mam czas i mnie nic nie goni. Jak będziesz miał kasę a ja nadal będę posiadaczem, to samemu sobie przyjdziesz do mnie. Wiesz gdzie mnie znaleźć. Rzuciłem ultimatum: 300000. Take it or leave, sprawa jest prosta, @Ciastkowy*.
  8. 300000 - cena ultimatum, @Ciastkowy* - tak jak kiedyś ktoś powiedział mi... Take it or leave it. Jeżeli cena nie odpowiada, to trudno. Sporo inwestycji poszło w to, mało tego - jest to szósty Yosemite na serwerze i do tego posiada niskie ID, za byle grosz nie sprzedam.
  9. Dam znać za kilka godzin, @Cake_, bo muszę upewnić się.
  10. Model: Yosemite.ID: 4620.Pojemność silnika: 1800 dm3.Przebieg pojazdu: 66192.9 km.Dodatki:Instalacja gazu płynnego, pojemność 75 dm3;zbiornik benzyny bezołowiowej, pojemność 90 dm3;moduł 'UP1', który jest od regulowania mocy silnikowego;moduł 'UP2', który jest od regulowania przeniesienia napędowego;podświetlenie licznika, który jest koloru ciemnego (ustawiony na największą intensywność);system wykrywania urządzeń do pomiarowywania prędkości, które można włączyć lub wyłączyć; trzy klucze dostępu, które można przekazać innym osobom w celu wspólnego użytkownictwa pojazdu;system 'CB' radio, który służy do korespondowania z pozostałymi kierowcami na różnych kanałach (0-9);system ograniczania prędkości, który jest od regulowania prędkości, posiada możliwość włączenia lub wyłączenia;system 'ABS', który jest od zapobiegania blokowania się kół podczas hamowania, posiada możliwość włączenia lub wyłączenia.Cena: Rozważam oferty (proszę wziąć pod uwagę, że nie interesują mnie oferty, które poniżej są kwoty 200000 PLN).Coś od siebie: Proszę o podawanie swoich ofert. Jeżeli nie będę zadolowony z ofert, które otrzymam to nie sprzedam pojazdu.SS'y:
  11. Nie śmieć tematu, @Laura_Palmer - Podjedź sobie do komponentów i może zaczniesz ogarniać jak pozostali.
  12. Model: Yosemite.ID: 4620.Pojemność silnika: 1800 dm3.Przebieg pojazdu: 66164.4 km.Dodatki:Instalacja gazu płynnego, pojemność 75 dm3;zbiornik benzyny bezołowiowej, pojemność 90 dm3;moduł 'UP1', który jest od regulowania mocy silnikowego;moduł 'UP2', który jest od regulowania przeniesienia napędowego;podświetlenie licznika, który jest koloru ciemnego (ustawiony na największą intensywność);system wykrywania urządzeń do pomiarowywania prędkości, które można włączyć lub wyłączyć; trzy klucze dostępu, które można przekazać innym osobom w celu wspólnego użytkownictwa pojazdu;system 'CB' radio, który służy do korespondowania z pozostałymi kierowcami na różnych kanałach (0-9);system ograniczania prędkości, który jest od regulowania prędkości, posiada możliwość włączenia lub wyłączenia;system 'ABS', który jest od zapobiegania blokowania się kół podczas hamowania, posiada możliwość włączenia lub wyłączenia.Cena: Rozważam oferty (proszę wziąć pod uwagę, że nie interesują mnie oferty, które poniżej są kwoty 200000 PLN).Coś od siebie: Proszę o podawanie swoich ofert. Jeżeli nie będę zadolowony z ofert, które otrzymam to nie sprzedam pojazdu.SS'y:
  13. Model: Yosemite.ID: 4620.Pojemność silnika: 1800 dm3.Przebieg pojazdu: 66162.2 km.Dodatki: Instalacja gazu płynnego, pojemność 75 dm3; zbiornik benzyny bezołowiowej, pojemność 90 dm3; moduł 'UP1', który jest od regulowania mocy silnikowego; moduł 'UP2', który jest od regulowania przeniesienia napędowego; podświetlenie licznika, który jest koloru ciemnego (ustawiony na największą intensywność); system wykrywania urządzeń do pomiarowywania prędkości, które można włączyć lub wyłączyć; trzy klucze dostępu, które można przekazać innym osobom w celu wspólnego użytkownictwa pojazdu; system 'CB' radio, który służy do korespondowania z pozostałymi kierowcami na różnych kanałach (0-9); system ograniczania prędkości, który jest od regulowania prędkości, posiada możliwość włączenia lub wyłączenia; system 'ABS', który jest od zapobiegania blokowania się kół podczas hamowania, posiada możliwość włączenia lub wyłączenia.Cena: Rozważam oferty.Coś od siebie: Proszę o podawanie swoich ofert. Jeżeli nie będę zadolowony z ofert, które otrzymam to nie sprzedam pojazdu.SS'y:
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. uuu luki dobra morda, gratuluję

  16. WITAM, BO JA W SPRAWIE TEGO PĄCZKA

    1. LuKi16

      LuKi16

      W hurtowni mamy kartony takich pączków, dogadamy sie

    2. Dementor

      Dementor

      BARDZO INTERESUJĄCA OFERTA, PANIE KIEROWNIKU - PIENIĄDZE JUŻ LECĄ A JA DZWONIĘ PO TRANS-MAX ŻEBY MOGLI ZWOZIĆ MI TO JUŻ.

  17. BARDZO ŁADNIE WYKONANE MODELE, POZDRAWIAM
  18. KAŻDY WIEDZIAŁ, ŻE TAK BĘDZIE - NAJPIERW ZAJMOWAŁ SIĘ "KOBIETĄ" A TERAZ ZAJMUJE SIĘ MTA.
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. GRZEGORZ...?! CAŁE ŻYCIE W BŁĘDZIE, NO NIE WYTRZYMAM
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin