Witam wszystkich,
poszukuję specyficznych indywidualistów, którzy wykazują się odpowiedzialnością oraz potrafią pracować w zespole i zarazem tworzyć jedność.
Projekt jest tworzony od dłuższego czasu natomiast osoby, które zostały powołane na różne stanowiska niestety nie wywiązywały się ze swoich obowiązków. Mam nadzieję, że przez moją decyzję o założenie tego tematu żeby wyjść do wszystkich z ofertą o współpracę zainteresuje osoby, które są zdolne i chcą zadedykować swój wolny czas w tworzeniu projektu.
Zainteresowanych proszę o wysłanie mi prywatnej wiadomości w którym należy napisać coś o swojej osobie - odezwę się i zorganizuję spotkanie na komunikatorze głosowym "Mumble" żeby porozmawiać o wszelkich szczegółach projektu. Dziękuję wszystkim za uwagę.
Pozdrawiam,
Dementor