Skocz do zawartości

.szybki

Gracz
  • Postów

    658
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

O .szybki

  • Urodziny 16.05.2019

W świecie gry

  • ID konta gracza 99714
  • Nick .szybki
  • Data rejestracji 2017-10-16 07:59:42
  • Ostatnio widziany 2025-12-11 19:15:17
  • Łączny czas gry 3584 godz. 00 min.
  • Organizacja chlopaki
  • ➜ Ranga chlopak
  • Respekt
    0
    Life Points
    26910
    Punkty karne
    7238

Kontakt

Informacje o profilu

  • Lokalizacja:
    Poznań - Komenda
  • Płeć:
    mężczyzna
  • Zainteresowania:
    Kuward, Motoryzacja

Ostatnie wizyty

109 084 wyświetleń profilu

Osiągnięcia .szybki

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje .szybki

  1. Opowienm wam historie

    byla soboita tzn dzisiaj ale byla sobota godzinA 16:30 uznalem se ze

    pojde sobie do mili

    jak mowilem tak zrobilemn

    wyruszylem w droge ucieszony ze kupie se

    duzo jedzonka typu czipsy cukierasy jakies co nie

    no i jestem w tej mili co nie i wzialem se cole

    po chwili podchodzcac do lodowy zauwazylem ze sa miler misie

    no to se pomyslalem a moze tak wziac sobie dwa milermisie oprocz koli

    jeszcze popatrzaelm na cene i mowie o kurcze (czaicie?) 2.39 ZA JEDNEGO PRZY ZAKUPIE DWOCH mowie o kurde 

    no to wzialem

    podchodze do tej kasy co nie i patrze babka mi je kasuje

    patrze na to cos co pokazuje cene a tam jednego mi skasowala za 3.45 a drugiego za 3.49 no to sie z nia kloca

    mowie prosze pani ale przeciez one sa w przecenie a ona ze nie wie blablabla i ze ona nie moze odejsc od kasy no to sie zdenerwaolem i juz w3zialem

    bo przeciez nie bede jej oddawal

    i takim sposobem zostalem wy3bany na 2 zl

    dzienkuje i nie pozdrawiam tej pani

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. m1XE

      m1XE

      Lol też tak miałem.

    3. .szybki

      .szybki

      no szadek klocilem sie z nia, ale ona caly czas ze nie moze bnlabnlabla bno sama byla 

    4. fitrox'

      fitrox'

      tesz tak miałem z Miler miśiem bananofym tszebabylo lodufke jej przyniesc z cenom

    5. .szybki

      .szybki

      aha ja wziolem akurat milermilcz czekoladowo orzechowy (dobry jest wiec polecaM!!) i wziolem waniolowy ktury byl slodki jak wy :DDD

    6. siemaaaa

      siemaaaa

      :DDD słaba sprawa!!!

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin