-
Postów
658 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Osiągnięcia .szybki
Spamer (4/4)
3,1 tys.
Reputacja
Aktualizacja statusu
Zobacz wszystkie aktualizacje .szybki
-
Opowienm wam historie
byla soboita tzn dzisiaj ale byla sobota godzinA 16:30 uznalem se ze
pojde sobie do mili
jak mowilem tak zrobilemn
wyruszylem w droge ucieszony ze kupie se
duzo jedzonka typu czipsy cukierasy jakies co nie
no i jestem w tej mili co nie i wzialem se cole
po chwili podchodzcac do lodowy zauwazylem ze sa miler misie
no to se pomyslalem a moze tak wziac sobie dwa milermisie oprocz koli
jeszcze popatrzaelm na cene i mowie o kurcze (czaicie?) 2.39 ZA JEDNEGO PRZY ZAKUPIE DWOCH mowie o kurde
no to wzialem
podchodze do tej kasy co nie i patrze babka mi je kasuje
patrze na to cos co pokazuje cene a tam jednego mi skasowala za 3.45 a drugiego za 3.49 no to sie z nia kloca
mowie prosze pani ale przeciez one sa w przecenie a ona ze nie wie blablabla i ze ona nie moze odejsc od kasy no to sie zdenerwaolem i juz w3zialem
bo przeciez nie bede jej oddawal
i takim sposobem zostalem wy3bany na 2 zl
dzienkuje i nie pozdrawiam tej pani
- Pokaż poprzednie komentarze 2 więcej
-
-
no szadek klocilem sie z nia, ale ona caly czas ze nie moze bnlabnlabla bno sama byla
-
tesz tak miałem z Miler miśiem bananofym tszebabylo lodufke jej przyniesc z cenom
-
aha ja wziolem akurat milermilcz czekoladowo orzechowy (dobry jest wiec polecaM!!) i wziolem waniolowy ktury byl slodki jak wy :DDD
-
:DDD słaba sprawa!!!
