Nick funkcjonariusza: @SartinekData i godzina zdarzenia: 13 Stycznia Coś koło 22:30Pełen opis sytuacji: Więc tak, zacznę od tego że był normalny pościg, złapał mnie itp. Przy dawaniu mnie do celi za "Ucieczka przed SAPD + Poszukiwanie" nie wypisał mnie z komputera za te 2 wpisy i dziś po ponownym nieudanym pościgu znów muszę odsiadywać za wpisy które już odsiedziałem. Wspomnę jeszcze o tym że przedwczoraj jak i dzisiaj siedziałem za to samo a minuty odsiadki się różnią i to o grubo bo o 30min a powód był taki sam (Wpisy których nie wypisał z komputerka i ucieczka)Dowód, który to potwierdza całe zajście:
[2019-01-13 22:25:18] [Output] : Sartinek [326]: 2 wpisy kumplu
[2019-01-13 22:26:02] [Output] : Sartinek [326]: 10.01.2019 - Ucieczka przed SAPD Wpisane przez Detective I Paralop
[2019-01-13 22:26:28] [Output] : Sartinek [326]: Ucieczka przed SAPD - POI .Daftle
[2019-01-13 22:29:15] [Output] : ✔ Powód: Ucieczka przed SAPD + Poszukiwanie
[2019-01-13 22:29:15] [Output] : ✔ czas, który musisz odsiedzieć to 112 minut/y
SS z dzisiaj
[2019-01-15 21:41:58] [Output] : HeGe [128]: 117 min, ale masz wpisy 2x to bedzie + 30 min
[2019-01-15 21:44:43] [Output] : ✔ Powód: Ucieczka przed SAPD + dwa wpisy.
[2019-01-15 21:44:43] [Output] : ✔ czas, który musisz odsiedzieć to 147 minut/y
Ja, kivid12 zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.