Skocz do zawartości

HOT3K

Gracz
  • Postów

    75
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez HOT3K

  1. @lock - zapomniałem opłacić domek
  2. Nazwa nieruchomości: Dom ID nieruchomości: 684 Cena za dobę: 120PLN Lokalizacja: LV, prickle pine Cena: oferty SS’y: https://i.imgur.com/qsIFam0.png (domek po lewej stronie.) Sposób kontaktu: Forum, w grze. Coś od siebie: Piekny superancki domek za mala kwote
  3. Model: Comet (480) ID: 84244 Pojemność silnika: 2200cm3 Przebieg pojazdu: 8445,8km Dodatki: atrapa nitro (1008), felgi (1073), moduł UP1, moduł UP3, moduł UP4, niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%), lpg 75 litrów Cena: Oferty - zadowalająca, oddaje Coś od siebie: Mega sympatyczny i piękny gokart, vmax 225 SS’y: https://imgur.com/a/ko8V5CB
  4. Model: Patriot ID: 54700 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 1590,4km Dodatki: hydraulika, stereo, felgi (1025), moduł UP1, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna ( P0 JEEP), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%) Cena: Oferty - zadowalająca, oddaje Coś od siebie: Fajowy samochód, możesz sie w nim poczuć jak Rutkowski na misji SS’y: https://imgur.com/a/GwfrgIS
  5. HOT3K

    lock

    54700 za cometa + Twoja dopłata
  6. Model: Manana cabrio ID: 165 Pojemność silnika: 1800cm3 Przebieg pojazdu: 3330,7km Dodatki: atrapa nitro (1008), felgi (1076), wydech (1019), moduł UP3, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), przyciemnienie szyb (40%), butla lpg 75L Cena: Bez zbędnego spamu, oferty 1kk+ Coś od siebie: Wyśmienita bryka, progi i podłoga całe, zero korozji, poderwiesz na tą gablotę każdą dziewczynę z dobrym gustem. (Zadowalająca oferta i oddaje) SS’y: https://imgur.com/a/toJ8lIC
  7. Dawać misie kolorowe dalej.
  8. Model: Manana ID: 165 xPojemność silnika: 1800dm3 Przebieg pojazdu: 3268.4km Dodatki: Lampki (winne), licznik, up3, przyciemniane szyby, atrapa nitro, felgi Cena: Zbieram oferty, jak oferta będzie zadowalająca to oddam. Coś od siebie: Zadbany, piękny rarytas o unikatowym id SS’y: https://imgur.com/a/NqbAe8q
  9. Model: Manana ID: 165 Pojemność silnika: 1800dm3 Przebieg pojazdu: 3268.4km Dodatki: Lampki (winne), licznik, up3, przyciemniane szyby, atrapa nitro, felgi Cena: Oferty Coś od siebie: za******a piekna furka dla zaawansowanych kolekcjonerów. SS’y: Moge podesłać później, aktualnie napisałem apelacje o zmiane wariantu z hatchback na cabrio.
  10. Treść wątku: Login: HOT3K Nick: HOT3K ID pojazdu: 165 Na jaki wariant chcesz zmienić: cabriolet Zrzut ekranu oczekiwanego wariantu (wymagane): https://imgur.com/a/zBNO0rG
  11. HOT3K

    Skarga na GyCeK

    Jeszcze jedno, jeżeli Karak miałby dowody typu ssy czy logi mnie by tu nie było. Ja jestem najważniejszym dowodem w tej sprawie.
  12. HOT3K

    Skarga na GyCeK

    Wszyscy wiedzą, że policjanta, który gra na serwerze 4 razy dłużej od nas i ma jakąś tam swoją rangę i reputacje w administracji traktujecie inaczej niż osoby, które są zwykłymi laikami w grze. Pozdrowienia z więzienia wariaty.
  13. HOT3K

    Skarga na GyCeK

    Kolegi aktualnie nie ma, poszedł w libacje. Co do logów i screenshotów raczej nic się nie znajdzie, była to sytuacja, która zaczęła i skończyła się tak szybko, że nie myślano o tym żeby zrobić jakiekolwiek ssy czy skopiować logi. Sytuacja raczej się wydarzyła skoro "Gycek" dodał taki komentarz pod skargą. Byłem przy całej sytuacji i wiem co się wydarzyło dlatego trzymam ciągle na swoim. Pomimo próśb "Karaka" o poczekanie na jednego z supportów i wyjaśnienia całej akcji "Gycuś" stwierdził, że nie ma zamiaru czekać i sobie zwyczajnie odjechał, nie wiem jak Wy ale według mnie sytuacja karygodna, jeżeli mamy brać na poważnie tę grę. Policjant nie odegrał roli policjanta tylko zwyczajnego prostaka, nie ma co się oszukiwać.
  14. HOT3K

    Skarga na GyCeK

    Sensownych dowodów? Ja jestem dowodem w tej sprawie.
  15. HOT3K

    Skarga na GyCeK

    "celowo taranowałeś radiowóz" Jechałeś w miejscu gdzie byłeś całkowicie niewidoczny (górka) z 10 km/h i jeszcze piszesz perfidnie coś o celowym taranowaniu.. We sie zastanów nad życiem ziomeczku.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin