No tak, podczas gorączki 38,6 st C napewno pamiętałbym takie błachostki, (Nie wierzysz że tyle miałem? Spytaj @Pawi. 'ego, czy podczas wczorajszej rozmowy słychać było że umieram )
Ale niech będzie, masz tu bezsprzecznie rację.
A na to pytanko już odpowiedziałem wyżej.
Zresztą sam mnie zacytowałeś no i jako że jesteś w radiu to powinieneś wiedzieć że pracuję na dwie robótki więc 16h na dobę jestem poza domem (każdy w radio o tym wie, nawet gracze).
A dlaczego miałbym wycofywać?
Nie jestem jak chorągiewka na wietrze że zmieniam zdanie po 5 sekundach.
ad 1) - Tak, wiedziałeś o tym z powodu który jest również wyżej wytłumaczony w sposób zadowalający (jeśli zapomniałeś okoliczności - przeczytaj post )
ad 2) - No tak nie do końca, po części jest a po części nie.
ad 3) - Moim skromnym zdaniem nie w błąd osobę rozpatrującą tj. @Masellko a bardziej @Destri właśnie te 4 miesiące temu A co najciekawsze - na Twoją korzyść Panie @Wantedmax więc tu sam nie rozumiem twojej postawy, aczkolwiek tak, wiem że nie powinienem okłamywać wówczas Destri'ego. Nawiasem mówiąc powinienem również jego przeprosić.
A nie, niestety się z twoim zdaniem nie zgodzę.
Wiem że kara będzie, znając życie bolesna i dotkliwa. Nawet pomimo przyznania się do błędu i sprostowania do 100% prawdy na cały temat.
Natomiast masz nadzieję że ja dostanę karę a Ty pomimo tych 4 miesięcy dostaniesz tylko "pogrożenie paluszkiem"? Nie sądzę, choć nie mnie to oceniać.
Zresztą jakim prawem oceniasz skargę będąc pracownikiem frakcji a nie członkiem zarządu, ponadto będąc osobą oskarżoną? Nie zagalopowało się ciutkę?
Z mojej strony to wszystko, nic dodać - nic ująć. Temat został wyczerpany do cna.