Skocz do zawartości

Orbit

Gracz
  • Postów

    305
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Orbit

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Cześć, nie mogę wysłać wiadomości PW więc tu Ci wkleję link z dowodem
    FCR 900 1,8 leci 221 km/h a w spisie jest v max jest 156 km/h

    https://imgur.com/a/8hsyY1b

  3. Kochani, macie czas do NIEDZIELI ! 
    W niedzielę ktoś z ekipy adm rozlosuje 6 osób które otrzymają wygraną :) 

     

     

  4. No tak, podczas gorączki 38,6 st C napewno pamiętałbym takie błachostki, (Nie wierzysz że tyle miałem? Spytaj @Pawi. 'ego, czy podczas wczorajszej rozmowy słychać było że umieram ) Ale niech będzie, masz tu bezsprzecznie rację. A na to pytanko już odpowiedziałem wyżej. Zresztą sam mnie zacytowałeś no i jako że jesteś w radiu to powinieneś wiedzieć że pracuję na dwie robótki więc 16h na dobę jestem poza domem (każdy w radio o tym wie, nawet gracze). A dlaczego miałbym wycofywać? Nie jestem jak chorągiewka na wietrze że zmieniam zdanie po 5 sekundach. ad 1) - Tak, wiedziałeś o tym z powodu który jest również wyżej wytłumaczony w sposób zadowalający (jeśli zapomniałeś okoliczności - przeczytaj post ) ad 2) - No tak nie do końca, po części jest a po części nie. ad 3) - Moim skromnym zdaniem nie w błąd osobę rozpatrującą tj. @Masellko a bardziej @Destri właśnie te 4 miesiące temu A co najciekawsze - na Twoją korzyść Panie @Wantedmax więc tu sam nie rozumiem twojej postawy, aczkolwiek tak, wiem że nie powinienem okłamywać wówczas Destri'ego. Nawiasem mówiąc powinienem również jego przeprosić. A nie, niestety się z twoim zdaniem nie zgodzę. Wiem że kara będzie, znając życie bolesna i dotkliwa. Nawet pomimo przyznania się do błędu i sprostowania do 100% prawdy na cały temat. Natomiast masz nadzieję że ja dostanę karę a Ty pomimo tych 4 miesięcy dostaniesz tylko "pogrożenie paluszkiem"? Nie sądzę, choć nie mnie to oceniać. Zresztą jakim prawem oceniasz skargę będąc pracownikiem frakcji a nie członkiem zarządu, ponadto będąc osobą oskarżoną? Nie zagalopowało się ciutkę? Z mojej strony to wszystko, nic dodać - nic ująć. Temat został wyczerpany do cna.
  5. Zapraszam serdecznie !

     

     

  6. Zapraszam serdecznie :) 
     

     

  7. Orbit

    [Konkurs] o 6x 10k PLN

    Witam a zarazem kłaniam się. Pragnę zorganizować konkurs o 6x 10 K PLN , z okazji mojej głupiej skargi na @Wantedmax Chcę aby 6 osób otrzymało nagrodę. WYMAGANIA: - Zostawić jakąkolwiek reakcję pod tym postem. - Napisać dowolny komentarz. - Oznaczyć minimum 3 osoby WYGRANA: 6x po 10K PLN (10K dla każdej osoby) Wyniki konkursu pojawią się 24.07.2022 (ponieważ dopiero wówczas będzie czas) O wyniki losowania zadba ktoś z ekipy Administracji. Powodzenia!
  8. Zapraszam do lektury, o ile kogokolwiek interesują moje wypociny:
     

     

  9. @Masellko to zróbmy tak, napiszę od początku jak to było z mojej perspektywy: Bodajże @Dubaj zrobił konkurs na jakieś autko i 20x 3k Znalazłem się w puli zwycięzców no i nadeszła kolej na wypłatę świadczeń. Ktoś napisał: "ja pierwszy bo jestem w empire" a ja widząc to napisałem "jempire" Oczywiście poszła później fala "ciepłych słów" w moją stronę po czym widząc jeden z komentarzy (nie pamiętam kto, może @Wantedmax a może ktoś inny napisał): "a ty w żadnej nie jesteś" z jakimś kolejnym "czułym słówkiem" Po tych słowach napisałem coś na zasadzie "w du**e mam te 3k, idę sobie popłakać w moim turku" Oczywiście dostałem bana na tym serwerze DSC oraz czarną listę w tej organizacji. Cała ta sytuacja miała miejsce na serwerze DSC organizacji Empire. Później poprzez tą grę emoCJi stwierdziłem że napiszę skargę na @Wantedmax aby się w jakiś sposób zemścić. Zgadza się, było to całkowicie nieprzemyślane. Ponadto ta sytuacja miała miejsce lwi czas temu. Co jest najciekawsze byłem tak roztrzęsiony że znalazłem tylko jednego screena, tego gdzie @Wantedmax jest przy wejściu do salonu - natomiast rozmowę PW z @Destri nie umiałem znaleźć. Dlatego "manipulowanie dowodami" moim zdaniem nie jest tu na miejscu, choć wiele osób stwierdzi inaczej bo "to Orbit i on jest manipulator" - czekam na kolejny lincz... A to że te ssy ma Wantedmax na dsc na pw ze mną ogarnąłem dopiero wówczas, gdy sobie przypomniałem na chwilę po dodaniu skargi "no przecież mu je kiedyś wysyłałem". A co najbardziej interesujące, wysłałem je mu tylko dlatego (i koniec końców obroniłem w jakiś sposób dupkę) bo poprosiłem go żeby pomęczył Świętej Pamięci Grzegorza @Hantaaa. o oddanie mi zaległych 400k co oczywiście się nie zdarzyło. Z innej perspektywy, z @Wantedmax znamy się z czasów gdy ja byłem administratorem na jakimś pseudolu a on codziennie zbierał komplet kar. Dlatego mi ten nick utkwił w pamięci i jak kiedyś tu się spotkaliśmy to od razu spytałem "ej to ty?" Oczywiście że się zakolegowaliśmy, nawet jak wprowadzono Feltzera DSD to pojechałem zobaczyć u niego na domku "ty ale fajen ten wehikuł" Z perspektywy tych kilku dni które minęły od napisania skargi, głupio mi że tak się zakończyła ta sytuacja. "Karuzela śmiechu" rozkręciła się tak mocno że nie umiałem jej zatrzymać, dlatego jesteśmy dziś w tym miejscu a nie innym. Właściwie to trochę żal tego że relacja z @Wantedmax się tak a nie inaczej zakończyła. Teraz z tego miejsca mogę i zarazem powinienem przeprosić po kolei: @Wantedmax za całą tą sytuację, za mocne słowa w jego kierunku, oraz za tą skargę która była napisana pod wpływem emocji @Masellko Ciebie za zmarnowanie Twojego cennego czasu na czytanie głupiej skargi @Empire Całą organizację empire za brak kultury w ich kierunku
  10. :O 

     

     

    1. bonit.

      bonit.

      popuś musiał dobrze posypać, że do teraz cie trzyma

    2. Orbit
  11. Orbit

    Pokaż swoją twarz

    Tym razem z Popkiem nominuję @MadRys.rar oraz @Ministrant*
  12. kamil ty się nigdy nie zmienisz, co? XD 

  13. Twój nick: @Orbit Nick osoby oskarżonej: @Wantedmax Powód napisania skargi: Wszedł w nocy na s1 do salonu pooglądać autka. Dowody: https://imgur.com/a/mF7bNJN
  14. Zapraszam do lektury :) 
     

     

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin