Skocz do zawartości

Orbit

Gracz
  • Postów

    305
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Orbit

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. No to mamy kolejny projekt wspólnie z @Bolo95 oraz @Wolfie96 
    Landstalker 2,0? :3 

    39133204007_original.jpg

  3. Dałeś pupki i się mścisz? Co Ci to da mordeczko? Ja bym dał spokój, każdy może mieć gorszy dzień, mówi się trudno :( 

  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. W moim "smuteczek" chodziło o to, że tutaj każdy robi jak chce i co chce xd W każdym razie ja na sapd złego słowa nie powiem, a Ty ponadto mogłeś lepsze miejsce wybrać do zmiany pojazdu
  6. To nie moje raporty, tylko twoje życie nie ma sensu, mścisz się? Uprzykrzasz życie innym? Smutne, że za 1 słowo dajesz mute na 1 dzień XD Nie nazwę tego nawet śmiechem na sali. Jakiś cj śmieje się ze mnie że mam mute, wysyłam w reporcie logi, a ty mówisz że to jest bez sensu? Nie, to twoje śmieszne zachowanie jest bez sensu. 

    << Shiruu [64]: xDDDDDDDDDD
    << Shiruu [64]: Dawno takiego konfidenta nie widzialem
    << Shiruu [64]: HAHAHAHAHAHAHAHAH jak nic nie odpiszesz to grubasek jestes xD
    << Shiruu [64]: Coś jeszcze Ojbitku ?

    A tu twoje śmieszne tłumaczenie + przyjmowanie reportów i brak odpowiedzi :) 

    achiless90 [330]: nudzi ci sie?
    achiless90 [330]: nie pisz raportow ktore nie mają sesnu (oj literówka się zdarzyła, zapomniałem że idziesz na ilość repów żeby tylko normę wyrobić xD ) 


     @achiless90 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. VEENQ
    3. Danboss.cj

      Danboss.cj

      Godzinę temu, Brodaty.* napisał:

      Ja zawsze daje mute na minimum 1 dzień XDD mniej nie opłaca się pisać

      Cos w tym jest

    4. hoopak

      hoopak

      Ogólnie to zastrzeżenia co do ekipy to raczej w skargach na ekipę, będzie to wtedy sprawdzone. A póki co to po tym wpisie mogę tylko jedno...

       boldupy.png

    5. Orbit

      Orbit

      @hoopak napiszę skargę i co? I ktoś zamknie bo "SKARGA ZA KARĘ" no we, szkoda że nie "za karę" tylko za "wysokość kary" ale szkoda strzępić ryja, głupszemu należy ustąpić, po prostu troszkę odpocznę od giełdy i grania :) Zawsze są plusy dodatnie i są plusy ujemne.

    6. hoopak

      hoopak

      Zawsze są. I zawsze rozpatrujemy skargi również w takich sytuacjach.

  7. To nie moje raporty, tylko twoje życie nie ma sensu, mścisz się? Uprzykrzasz życie innym? Smutne, że za 1 słowo dajesz mute na 1 dzień XD Nie nazwę tego nawet śmiechem na sali. Jakiś cj śmieje się ze mnie że mam mute, wysyłam w reporcie logi, a ty mówisz że to jest bez sensu? Nie, to twoje śmieszne zachowanie jest bez sensu. 

    << Shiruu [64]: xDDDDDDDDDD
    << Shiruu [64]: Dawno takiego konfidenta nie widzialem
    << Shiruu [64]: HAHAHAHAHAHAHAHAH jak nic nie odpiszesz to grubasek jestes xD
    << Shiruu [64]: Coś jeszcze Ojbitku ?

    A tu twoje śmieszne tłumaczenie + przyjmowanie reportów i brak odpowiedzi :) 

    achiless90 [330]: nudzi ci sie?
    achiless90 [330]: nie pisz raportow ktore nie mają sesnu (oj literówka się zdarzyła, zapomniałem że idziesz na ilość repów żeby tylko normę wyrobić xD ) 

    Twoje śmieszne życie... XD dobra, bo mi jeszcze atmin da bana na forum ;-; EloMelo faforko

    1. Shiruu

      Shiruu

      Ostatnio to ja miałem mute i Ty się wyśmiewałeś. Nie widzę w tych logach nic za co miałbym zostać ukarany, choć zostałem ukarany dwoma warnami ,po pierwszym warnie nadal pisałeś te same reporty, więc nie wiem czego oczekiwałeś. Tylko nie płacz księżniczko, bo Tobie nic nie można powiedzieć, a Ty wszystko możesz. Miłego dnia Ojbitku :)

       

    2. Orbit

      Orbit

      Nie te same, tylko po kolei każdy po jednym mordo. Aha, i znów nabijasz się z wady wymowy? Szkoda że masz na tyle mało w tej głowie, że nie wiesz, iż wada wymowy nie jest z WYBORU tylko z PRZYMUSU :) 

      A co do kary: Rozumiem, na 6h, 12h, ale za JEDNO SŁOWO na 1 dzień? Proszę cię... XD 

    3. Shiruu

      Shiruu

      Ja sie nie nabijam z niczego tylko mowie do Ciebie po ksywie :p

    4. VEENQ

      VEENQ

      Jak kuba bogu, tak bog kubie, skoro to samo robiłeś Sirowi, to nie dziw się że on robi to samo XD 

    5. Orbit

      Orbit

      @Shiruu a w którym miejscu widzisz literkę "J" (jot) w moim nicku? Przykro mi, lecz muszę Ci zasponsorować wizytę u okulisty :( 

  8. Orbit

    Parking dla SARA

    Owszem, ładne Ale... Po co?
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Odchodzić z radia 4music? 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  10 więcej
    2. stefan009
    3. Danio*

      Danio*

      Orbit, zostań na radiu! Fajne audycje i wogle ;)

    4. Johnny*

      Johnny*

      Słuchaj orbit wiedz, że twoje audycje sa super ale jeżeli to robisz na siłę to odejdź, odpocznij od radia, a po jakimś czasie wróć z podwójną energia, oczywiście nie chce żebyś od chodził ale jeżeli masz coś robić na siłę lub nie chcesz tego robić to po prostu odpuść to sobie na jakiś czas. <3

    5. qvv

      qvv

      Zostań! Audycje nie licznych mi się podobają, a w tym twoje.

    6. Andrzejek*
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Niedawno się minęliśmy nieopodal giełdy
  13. Orbit

    Teraz To Dowalił. . .

    Polecam robić zakupy w kauflandzie! Oto dowód: https://imgur.com/a/TjGA9cI
  14. @beenet wszystkiego dobrego mordeczko, powodzenia!
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Coś widziałem, ale nie znam :c A mnie? :3
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Dowidzenia z serwera :) Supp i frakcja elo ;d  

  19. A propos mojego odwalania / driftowania podczas gdy na serwerze jest 380/400 osób..
     

     

  20. 100 lat Stary Pryku @Invisible.. 
     

    Zrobiłbym audycję ale mi zawieszenie dali, cejki jedne :( 

  21. Wszystkiego dobrego @Stillu
  22. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  23. Orbit

    Katastrofa w SanAndreas...

    @Mr_HARRY @uvug @Wolfie96 @Bolo95 @Th3Widmo Wszyscy na golfie Wspaniały event, taki bez niespodzianek
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin