-
Postów
305 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
3 -
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Orbit
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Dałeś pupki i się mścisz? Co Ci to da mordeczko? Ja bym dał spokój, każdy może mieć gorszy dzień, mówi się trudno
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
To nie moje raporty, tylko twoje życie nie ma sensu, mścisz się? Uprzykrzasz życie innym? Smutne, że za 1 słowo dajesz mute na 1 dzień XD Nie nazwę tego nawet śmiechem na sali. Jakiś cj śmieje się ze mnie że mam mute, wysyłam w reporcie logi, a ty mówisz że to jest bez sensu? Nie, to twoje śmieszne zachowanie jest bez sensu.
<< Shiruu [64]: xDDDDDDDDDD
<< Shiruu [64]: Dawno takiego konfidenta nie widzialem
<< Shiruu [64]: HAHAHAHAHAHAHAHAH jak nic nie odpiszesz to grubasek jestes xD
<< Shiruu [64]: Coś jeszcze Ojbitku ?
A tu twoje śmieszne tłumaczenie + przyjmowanie reportów i brak odpowiedzi
achiless90 [330]: nudzi ci sie?
achiless90 [330]: nie pisz raportow ktore nie mają sesnu (oj literówka się zdarzyła, zapomniałem że idziesz na ilość repów żeby tylko normę wyrobić xD )
@achiless90- Pokaż poprzednie komentarze 4 więcej
-
-
Godzinę temu, Brodaty.* napisał:Ja zawsze daje mute na minimum 1 dzień XDD mniej nie opłaca się pisać
Cos w tym jest
-
Ogólnie to zastrzeżenia co do ekipy to raczej w skargach na ekipę, będzie to wtedy sprawdzone. A póki co to po tym wpisie mogę tylko jedno...

-
-
-
To nie moje raporty, tylko twoje życie nie ma sensu, mścisz się? Uprzykrzasz życie innym? Smutne, że za 1 słowo dajesz mute na 1 dzień XD Nie nazwę tego nawet śmiechem na sali. Jakiś cj śmieje się ze mnie że mam mute, wysyłam w reporcie logi, a ty mówisz że to jest bez sensu? Nie, to twoje śmieszne zachowanie jest bez sensu.
<< Shiruu [64]: xDDDDDDDDDD
<< Shiruu [64]: Dawno takiego konfidenta nie widzialem
<< Shiruu [64]: HAHAHAHAHAHAHAHAH jak nic nie odpiszesz to grubasek jestes xD
<< Shiruu [64]: Coś jeszcze Ojbitku ?
A tu twoje śmieszne tłumaczenie + przyjmowanie reportów i brak odpowiedzi
achiless90 [330]: nudzi ci sie?
achiless90 [330]: nie pisz raportow ktore nie mają sesnu (oj literówka się zdarzyła, zapomniałem że idziesz na ilość repów żeby tylko normę wyrobić xD )
Twoje śmieszne życie... XD dobra, bo mi jeszcze atmin da bana na forum ;-; EloMelo faforko-
Ostatnio to ja miałem mute i Ty się wyśmiewałeś. Nie widzę w tych logach nic za co miałbym zostać ukarany, choć zostałem ukarany dwoma warnami ,po pierwszym warnie nadal pisałeś te same reporty, więc nie wiem czego oczekiwałeś. Tylko nie płacz księżniczko, bo Tobie nic nie można powiedzieć, a Ty wszystko możesz. Miłego dnia Ojbitku
-
Nie te same, tylko po kolei każdy po jednym mordo. Aha, i znów nabijasz się z wady wymowy? Szkoda że masz na tyle mało w tej głowie, że nie wiesz, iż wada wymowy nie jest z WYBORU tylko z PRZYMUSU
A co do kary: Rozumiem, na 6h, 12h, ale za JEDNO SŁOWO na 1 dzień? Proszę cię... XD -
Ja sie nie nabijam z niczego tylko mowie do Ciebie po ksywie :p
-
-
-
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Odchodzić z radia 4music?
- Pokaż poprzednie komentarze 10 więcej
-
-
-
Słuchaj orbit wiedz, że twoje audycje sa super ale jeżeli to robisz na siłę to odejdź, odpocznij od radia, a po jakimś czasie wróć z podwójną energia, oczywiście nie chce żebyś od chodził ale jeżeli masz coś robić na siłę lub nie chcesz tego robić to po prostu odpuść to sobie na jakiś czas.

-
Zostań! Audycje nie licznych mi się podobają, a w tym twoje.
-
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło


