Skocz do zawartości

Vassago

Gracz
  • Postów

    5
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Vassago

  1. Dzień Dobry bardzo ładny wóz
  2. Myszką szukam notatnika bo mi z głowy wszystko znika. Klawiatura dziesięć palców i bierzemy się do pracy. 4life 4life fajny jest i wiadomo coś w tym jest. Grają na nim fajne ziomki Pitu i Magulonki. I zrobili konkurs nam każdy krzyczy wow wow wow. Radze tobie pisać wierszyk bo nagrody są wspaniałe. Pitu Pitu sto dwanaście tu reporty tam reporty czy on dzisiaj zaśnie? Pan Magulon mówi że pomoże mu no i fajnie superancko to prawdziwi przyjaciele! Tu oszustwo tam taranik tutaj prawko a tam banik. No i tyle po robocie lecz chwileczkę czy na pewno? Apelacje napisane oczekują na przeczytanie. Ale Magulonie już nie będę ja przepraszam ja się zmienie. Dobrze dobrze przyjacielu ja Ci wierze. Lecz godzinkę masz na przemyślenie. Pitu112 czemu banik ja nie chciałem go oszukać. Chce Unbana proszę Cię. O nie nie nie. Wróć za miesiąc to zastanowię się. Potem wyszli na świeże powietrze. Odpocząć troszeczkę i zagrać w piłeczkę. W konkursie przyjaciele życzę szczęścia każdemu wiele.
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin