Skocz do zawartości

k.u.b.a

Gracz
  • Postów

    5
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez k.u.b.a

  1. Lg, mam k10 i gorąco polecam, półtorej roku i nadal świetnie działa
  2. Nick: KubaCool Coś od siebie: No może coś wygram ciekawego
  3. k.u.b.a

    Konkursik :D

    Biorę udział, kolejna cadrona 1.6 zawsze się przyda
  4. Nick: KubaCool PID: 83710 Coś od siebie: Bardzo chciałbym wygrać aby móc kupić sobie coś lepszego i włożyć tam up1
  5. k.u.b.a

    Konkurs 20k

    Biorę Udział KubaCool
  6. k.u.b.a

    Wygraj PLN10.000

    Pinionszki zawsze sie przydadza
  7. Sandking Manana 2.2 FT czy Premier 1.2
  8. k.u.b.a

    Konkurs o 30k

    1. Nick z Gry: KubaCool 2. Biorę udział: Tak/N̶i̶e̶
  9. Q9650 Weź jak pod płytę podejdzie albo xeona modowanego
  10. Biorę udzial : ) Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin