Skocz do zawartości

Sedzik

Gracz
  • Postów

    1 229
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Premium +

Ostatnia wygrana Sedzik w dniu 20 Maja 2021

Użytkownicy przyznają Sedzik punkty reputacji!

O Sedzik

  • Urodziny 9 Kwietnia

W świecie gry

  • ID konta gracza 105177
  • Nick Sedzik
  • Data rejestracji 2017-12-16 19:09:56
  • Ostatnio widziany 2026-06-26 01:51:09
  • Łączny czas gry 3198 godz. 52 min.
  • Frakcja Transport of SA
  • ➜ Ranga Nowy Kierowca
  • Respekt
    -3
    Life Points
    38271
    Punkty karne
    1249

Kontakt

  • Discord
    sedzik81

Informacje o profilu

  • Lokalizacja:
    Mazury
  • Płeć:
    mężczyzna
  • Zainteresowania:
    Pomarańczowe lawety

Pola profilu

  • Tytuł użytkownika
    Engineer

Ostatnie wizyty

26 848 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Sedzik

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje Sedzik

  1. Jest tu jakiś gracz FIFA 20, który pomógłby z wyborem drużyny?
    Jaką drużyną najlepiej się gra i która jest najlepsza w grze na jednej konsoli offline?
    Jako, że nie gram klasycznych meczy to nie wiem, lecz wiem, że rok temu dobra była Francja i Juventus.
    W tym roku jest tak samo?

    1. Pokaż poprzednie komentarze  10 więcej
    2. mvrcin777

      mvrcin777

      nie gram w fife bo nie mam na czym (i jej nie ma), ale z tego co wiem to jest coraz lepsza, wiec polecam
      rowniez reprezentacja brazylii byla fajna, jednakze nie wiem jak teraz

    3. ENOMEK.

      ENOMEK.

      Naprawdę dobrze mi sie gra man city, liverpoolem i psg

    4. Lukasz1393
    5. Sedzik

      Sedzik

      1 godzinę temu, Lukasz1393 napisał:

      Nie kupuj martiala

      nie mam zamiaru xd

    6. Namik209

      Namik209

      FIFA jest the best, gram w to od 14.

       

      Jeśli chodzi o obecną FIFE, grając ze znajomymi zawsze wybieram dwie drużyny - Liverpool oraz Manchester City. 

      Liverpool ma genialną ofensywę, po bokach szybki Mane i Salah. Firmino dla mnie trochę gorzej, jednak jest skuteczny i ma dobre wykończenie. Obrona również jest genialna. Bohaterem tam jest oczywiście VVD - ściana. Boki szybkie, które potrafią celnie dograć piłkę. Bramkarz również najwyższej klasy. Niestety, dla mnie osobiście, w tej drużynie nie ma dobrego środka pola, jest tylko jedna osoba która się wyróżnia, Fabinho. Wijnaldum, Milner i reszta dla mnie po prostu przeciętni. 

      Co do drugiej drużyny - nie przegrałem jeszcze żadnego meczu tą ekipa. Też nie najlepszy środek pola, dodatkowo problemy z dobrymi, szybkimi środkowymi obrońcami. Ja zawsze daje na obronę Otamendi + Rodri, spisuje się genialnie. 

       

       

      Co do reprezentacji - Brazylia oraz Francja. Rozpisywać się tu nie będę, ale te ekipy są po prostu bardzo dobre. Całe życie gram jedną taktyka oraz jednymi wytycznymi, dość często wygrywam. 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin