Skocz do zawartości

Sedzik

Gracz
  • Postów

    1 229
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Sedzik

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Jest tu jakiś gracz FIFA 20, który pomógłby z wyborem drużyny?
    Jaką drużyną najlepiej się gra i która jest najlepsza w grze na jednej konsoli offline?
    Jako, że nie gram klasycznych meczy to nie wiem, lecz wiem, że rok temu dobra była Francja i Juventus.
    W tym roku jest tak samo?

    1. Pokaż poprzednie komentarze  10 więcej
    2. mvrcin777

      mvrcin777

      nie gram w fife bo nie mam na czym (i jej nie ma), ale z tego co wiem to jest coraz lepsza, wiec polecam
      rowniez reprezentacja brazylii byla fajna, jednakze nie wiem jak teraz

    3. ENOMEK.

      ENOMEK.

      Naprawdę dobrze mi sie gra man city, liverpoolem i psg

    4. Lukasz1393
    5. Sedzik

      Sedzik

      1 godzinę temu, Lukasz1393 napisał:

      Nie kupuj martiala

      nie mam zamiaru xd

    6. Namik209

      Namik209

      FIFA jest the best, gram w to od 14.

       

      Jeśli chodzi o obecną FIFE, grając ze znajomymi zawsze wybieram dwie drużyny - Liverpool oraz Manchester City. 

      Liverpool ma genialną ofensywę, po bokach szybki Mane i Salah. Firmino dla mnie trochę gorzej, jednak jest skuteczny i ma dobre wykończenie. Obrona również jest genialna. Bohaterem tam jest oczywiście VVD - ściana. Boki szybkie, które potrafią celnie dograć piłkę. Bramkarz również najwyższej klasy. Niestety, dla mnie osobiście, w tej drużynie nie ma dobrego środka pola, jest tylko jedna osoba która się wyróżnia, Fabinho. Wijnaldum, Milner i reszta dla mnie po prostu przeciętni. 

      Co do drugiej drużyny - nie przegrałem jeszcze żadnego meczu tą ekipa. Też nie najlepszy środek pola, dodatkowo problemy z dobrymi, szybkimi środkowymi obrońcami. Ja zawsze daje na obronę Otamendi + Rodri, spisuje się genialnie. 

       

       

      Co do reprezentacji - Brazylia oraz Francja. Rozpisywać się tu nie będę, ale te ekipy są po prostu bardzo dobre. Całe życie gram jedną taktyka oraz jednymi wytycznymi, dość często wygrywam. 

  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. 14.11.2019 Pracownik @KsamiX odchodzi z frakcji na własne życzenie.
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. 13.11.2019 Adept @gereq zostaje wydalony z frakcji w związku z zerową aktywnością na szkoleniach. Adept @MalY. zostaje wydalony z frakcji w związku z zerową aktywnością na szkoleniach.
  7. Zwrot kosztów jest jedną z kar, a więc niech oskarżony wywiąże się ze swojego obowiązku.
  8. @Skrampy Pojazd stał na prywatnej posesji jednego z graczy. Odholowując pojazd z posesji prywatnych musisz posiadać zgodę lub wezwanie od właściciela tego terenu. Z tego co widzę zgody takowej nie otrzymałeś, a więc odholowałeś pojazd bezpodstawnie. Jako, że jest to teren prywatny, to właściciel ustala zasady w jaki sposób można parkować na owym terenie. A więc jeżeli właściciel nie miał nic przeciwko, nie mogłeś odholować tego pojazdu. Zwróć kwotę wyciągnięcia pojazdu w wysokości 300 PLN na konto gracza @AdiK. i dodaj tu potwierdzenie przelewu.
  9. No to próba numer 6 xd

    1. Akaacz

      Akaacz

      #nastepnymrazemsieuda

    2. Sedzik

      Sedzik

      Teraz, DeXaN napisał:

      #nastepnymrazemsieuda

      no tak

  10. 10.11.2019 Adept @Adek_PL zostaje wydalony z frakcji w związku z brakiem kultury na komunikatorze frakcyjnym. Pracownik @Rissy zostaje zawieszony na okres 3 dni w związku z brakiem należytego szacunku do innych służb. Adept @*JAROSZYY* zostaje skreślony z listy Akademii z powodu niestawienia się na pierwszym spotkaniu akademii. Adept @adasiowy31 zostaje skreślony z listy Akademii z powodu niestawienia się na pierwszym spotkaniu akademii. Adept @Bambo* zostaje skreślony z listy Akademii z powodu niestawienia się na pierwszym spotkaniu akademii. Adept @baziu zostaje skreślony z listy Akademii z powodu niestawienia się na pierwszym spotkaniu akademii. Adept @DaiLi zostaje skreślony z listy Akademii z powodu niestawienia się na pierwszym spotkaniu akademii. Adept @forneQ zostaje skreślony z listy Akademii z powodu niestawienia się na pierwszym spotkaniu akademii. Adept @Gimbu zostaje skreślony z listy Akademii z powodu niestawienia się na pierwszym spotkaniu akademii. Adept @Pjot3req zostaje skreślony z listy Akademii z powodu niestawienia się na pierwszym spotkaniu akademii. Adept @Przemo:) zostaje skreślony z listy Akademii z powodu niestawienia się na pierwszym spotkaniu akademii. Adept @smlytk zostaje skreślony z listy Akademii z powodu niestawienia się na pierwszym spotkaniu akademii. Adept @Szfado zostaje skreślony z listy Akademii z powodu niestawienia się na pierwszym spotkaniu akademii.
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Sedzik

    :)

    Cześć
  14. Sedzik

    Odejście

    Niemożliwe, cześć.
  15. Zachęcam do składania podań w szeregi naszej frakcji.

     

  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Gracz @99pkt nie jest pracownikiem naszej frakcji.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin