Skocz do zawartości

KIROX

Gracz
  • Postów

    454
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez KIROX

  1. KIROX

    Koniec z 4Life - BAKOMA

    Jak bym chciał wymieniać każdego kogo poznałem zajeło by mi to z 3 dni. Narka
  2. KIROX

    Koniec z 4Life - BAKOMA

    Narka gratki Admina.
  3. KIROX

    Koniec z 4Life - BAKOMA

    Dzięki spoko się z wami grało.
  4. KIROX

    Koniec z 4Life - BAKOMA

    Dzięki z tobą też.
  5. KIROX

    Koniec z 4Life - BAKOMA

    Napisałem że wiele osób a ty jesteś jedną z nich
  6. KIROX

    Koniec z 4Life - BAKOMA

    A widzisz oceny no i inny serwer
  7. KIROX

    Koniec z 4Life - BAKOMA

    Siema dzisiaj uświadomiłem sobie że już mi się znudził serwer grałem na nim 800h. Dziękuję za wszystko. Najlepsze osoby które poznałem na 4l Szender Maddi Cola Pepsi Blobson MrCebula BS JaneG Scyrix Parmezan Facet Antymed ZRK Hyak Syntetik Monkey Fabik I wiele więcej osób.
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. KIROX

    Pis jol i Elo Pepsi*

    Narka Cola PS: CJ z CB
  10. KIROX

    Miło byłoo

    HaHa uwielbiam takie przemowy. Powodzenia
  11. KIROX

    Trzymajcie się, S4.

    PaPa Powodzenia w gimnazjum
  12. KIROX

    To Koniec...

    Narka powodzenia.
  13. KIROX

    Definitywny koniec :*

    Łendi byłeś najlepszym adminem serwera szkoda że odchodzisz. Jedynie stwierdzam że Monteneros upada a SAPD wytrwają to jakoś bez ciebie. Szkoda że odchodzisz tak naprawdę to cały sukces na 4Life zawdzięczam tobie. Narka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin