Skocz do zawartości

KIROX

Gracz
  • Postów

    454
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez KIROX

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. KIROX

    Sprzedam oceanika

    Primo Virgo i Nebula sprzedane został tylko oceanik
  3. KIROX

    Sprzedam oceanika

    Dalej auta aktualne.
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. KIROX

    Grafika by RaveX

    Napis na avatarze: BAKOMA Tło z czym ma być związane (lub podaj linka): Twoja 2 praca z zaprezentowanych. Rozmiar: Wymagane na awatara Coś od siebie: Nic Nic Wynagrodzenie (nieobowiązkowe): Mogę ci dac 75PLN na naprawe radioli.
  7. KIROX

    Sprzedam oceanika

    Primo i Virgo sprzedane zapraszam do dalszego kupowania.
  8. KIROX

    Auto za 8.5k+

    Za równe 10k sprzedam Oceanika
  9. Nick: BAKOMA Ulubiony pojazd: Sultan Czas gry: 300h Organizacja: Montoneros Frakcja: SAPD , DES Biznes : Noise Records-Ranga Redakor Ranga: Gracz
  10. KIROX

    Sprzedam oceanika

    Ok jaki nick na serwie?
  11. KIROX

    Kupie Pojazd

    http://mta4life.pl/index.php?/topic/17216-sprzedam-kilka-autek-id-6969-2200-i-2-inne/&do=findComment&comment=130826
  12. KIROX

    Sprzedam oceanika

    Primo oddam za 16k
  13. KIROX

    |ZABAWA| W admina

    Gracz BAKIMA został zbanowany/a przez Szender. powód: Jogurt
  14. KIROX

    Sprzedam oceanika

    Model: Oceanik Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 15002 Usterki: Brak Cena: 12k do nego ID: 11736 Kolor: Niebieski Tuning: Felgi Kolor świateł: Standard SS'y: Brak Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: BAKOMA
  15. To co u góry czy raty też się da bo mam obecnie 100k i 57k ma mi typek oddać a resztę w SAPD zarobię.
  16. KIROX

    konukrs !!

    Biorę udział 3 g lajka dam z kompa
  17. KIROX

    konukrs !!

    Biorę udział 3g
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin