Skocz do zawartości

GrunteK

Gracz
  • Postów

    96
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez GrunteK

  1. Retri a moze powrót? :D

    1. RetriGo

      RetriGo

      no myślę coś nad tym

       

  2. Grabek, kiedy to było, taka pozytywna pomocna osoba
  3. Grabsio, trzymaj sie Wariacie, TSA za Twoich czasów to było coś, fajnie było grac z Taką pozytywną ekipa jaka byla, no cóż trochę sie niestety pozmieniało. ATMIN Grapsio powodzonka w życiu życzę! Twoje elegy dalej mam, nawet dalej jest na nim Twoja rejka, tylko przebieg się zmienił bo z 500 km zrobiło sie prawie 17k. Wróć jeszcze kiedyś
  4. Cześć, zdrowia życzę, które jest najważniejsze!
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. GrunteK

    Koniec.

    Nara, dobrze ze nie zdjęli tej czarnej listy xdd
  8. Mi to bardziej e32 przypomina, ale wykonanie ładne
  9. Twój nick: GrunteK Nick osoby chwalonej: concamatrix Przebieg akcji: Byłem sobie na kompo, na przeciwko zauwazylem lawete, zaciekawiony podjechałem zobaczyc co sie tam dzieje, gdy juz podjechałem zobaczyłem concamatrix'a robiącego rp, zaciekawiło mnie to i spodobało mi się jak to robi więc postanowiłem obserwowac dalej, pracownik wykazał się profesjonalizmem Dowody: https://imgur.com/a/yErAuSf
  10. GrunteK

    [Model] Faptildo Cheetah

    Kozak! Moze by tak go na serwer zamianst tego co teraz jest?
  11. Może tym razem sie uda :p
  12. GrunteK

    Konkurs o 10.000 PLN!

    po przerwie przydałby się jakis dodatkowy hajs
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Model: Sultan Kombi ID: 39328 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 12k Dodatki: FT bez baku i atrapy NIEBIESKIE LAMPKI (Ciemne)Cena: Nie na sell, tylko wymiana. Coś od siebie: Wymienie Mojego Sultana Kombi, na cos ciekawego, najlepiej szybkiego i ladnego Do wymiany moge doplacic ok 160k moze nawet wiecej jak samochod mi sie spodoba SS’y: Pozniej dam.
  16. GrunteK

    Pa pa- XSODIELX

    Eh Uszaty przyjacielu! Lubiłem Cie denewowac, ale jestes naprawde osoba ktora jest bardzo wporzadku! Trzymaj sie Sodielku, nie gniewaj sie za to wkurzanie I nie kłoc sie wiecej z drzewami po pijaku!
  17. Pomysł, dobry wykonanie ładne, były kiedyś lawety w sf i troche ludzi tam jezdziło, mogłoby zostac to znowu wprowadzone
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin