Skocz do zawartości

AdiKoo*

Gracz
  • Postów

    69
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez AdiKoo*

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Grosz do grosza i uzbiera się suma, auto do auta i uzbiera się kolekcja.
  5. Czy ja kogoś oszukuje? Nie mam pojęcia jaką cene to ma. Policzyłem reszte, i podsumowałem. A to "typie" to troche kultury bo "typie" to dla mnie równoznacznosc z "chuju".
  6. Dalej z tymi cenami... to ze do negocjacji to nie znaczy że za 250k oddam.
  7. Wykrywacz+CB kilknij okienko to zobaczysz jaka jest jego zawartość
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Model: Elegy ID: 41266 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 7847,6km rośnie Dodatki: spoiler (1146), progi (1041), wlot -dach (1035), felgi (1084), wydech (1037), przedni zderzak (1172), tylny zderzak (1148), moduł UP1, kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), wykrywacz fotoradarów, radio CB+ moduł UP3Cena: 315k do negocjacji. Coś od siebie: Auto warte uwagi, dość porządane przez drifterów. V max 205km/h. Załączam kosztorys. Kosztorys (kliknij) SS’y: Zdjęcia (portal Imigur)
  10. AdiKoo*

    Upgrade komputera.

    Zainwestuj w kartę. Bo procek widzę że dobry jest. Karta to dobra opcja.
  11. Wózek Porsche 911 czy Ferrari LaFerrari
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. AdiKoo*

    Auto do 420K

    ID pojazdu: 41266 Model: Elegy (562) Pojemność silnika: 1600cm3 Przebieg: 4724km Typ silnika: Benzynowy Modyfikacje pojazdu: spoiler (1146), progi (1041), wlot -dach (1035), felgi (1084), wydech (1037), przedni zderzak (1172), tylny zderzak (1148), moduł UP1, kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB
  14. AdiKoo*

    Kupie coś do 350k

    ID pojazdu: 41266 Model: Elegy (562) Pojemność silnika: 1600cm3 Przebieg: 4724km Typ silnika: Benzynowy Modyfikacje pojazdu: spoiler (1146), progi (1041), wlot -dach (1035), felgi (1084), wydech (1037), przedni zderzak (1172), tylny zderzak (1148), moduł UP1, kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB
  15. Elegy 1.6 Up1,3 Spojler,Progi,Zderzaki, wloty, wykr,ogr,cb,felgi malowane
  16. Mój gulfik, 1.4 idealnie. Będzie do wożenia.
  17. AdiKoo*

    Kupie sabre 1.8

    Moja oferta Model: Sabre Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: do 10k Cena: 250k Dodatki: Ogr,Foto,Rejka,Licznik,Atrapa,UP1,2,3,Fele,CB,LPG ogólnie FT bez lampek i powiększonego baku Coś od siebie: No nwm, szukasz czystej ale może sie dogadamy
  18. Tak, grałes kiedyś w Sara Gotuje xDD
  19. A i ma v max 205km/h i idealna tez pod drifta. Wygląda tez sobie dobrze. Na moim profilu mozesz ja zobacyc w akcji.
  20. Saberka ALL UP i ogólnie wiele dodatków 1.8
  21. AdiKoo*

    [Konkurs] Wygraj 25k!

    Pisze byle jaki komentarz.
  22. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  23. 1. Najlepszy Supporter/ka: @Kacperix3 2. Najlepszy Administrator/ka: @AdiK. 3. Najlepszy RCON/ka: @ZbyK.gg 4. Najlepszy Biznes: Nie udzielam głosu. 5. Najlepsza frakcja: SARA 6. Gracz non stop grający na serwerze: Nominowani: @Tobiasz63 7. Najlepsza Organizacja: Memento Mori! 8. Najbardziej pomocny gracz serwera: @AdiK. 9. Eventowiec miesiąca: Nie udzielam głosu. 10. Najlepszy pracownik Frakcji: @Masellko 11. Najlepszy prezenter: @VENOMEQ 12. Najlepszy Redaktor: @FragusS @Dawid102 @Qumik @MtaXyt 13. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": Nie udzielam głosu 14. Najlepszy tuner: Nie udzielam głosu. 15. Przegryw miesiąca: Sam ja @AdiKoo*
  24. Może tak może nie, proszę nie pisać zbędnych komentarzy pod tą ofertą sprzedaży. Każda osoba próbuje jakość zaciągnąć klienta, u mnie jest to coś w stylu "clickbait" a może akurat ktoś przyjdzie tu i kupi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin