Hhahahahahhah typie A w podaniu na suppa pisałeś że nie znosisz typów hajsu sprzedających za psc lub coś w tym stylu A sam tak zrobiłeś jesteś żałosny Nq
Na pewno wrócę na ten wspaniały serwer,ale wiecie nauka poprawianie ocen itp... PS.Dzis wywiadówka :( :(
I w ogóle przygotowania do bierzmowania zdawanie pytan i wgl...
KC was <3
Witam A zarazem żegnam nie wiem czy ktoś mnie zna bo od dawna nie byłem na serwerze Ale podkusilo mnie właśnie teraz napisać pożegnanie.Nie będę każdego pozdrawial z osobna bo byliście wszyscy zajebisci poza tymi lizodupami i kablami.Widzimy się w czerwcu Papa <3