Uszanowanie, Detective II AdiSss San Andreas Police Department.
Wypowiem się w skardze jako osoba oskarżona oraz dowodząca całym pościgiem.
Zostałeś zatrzymany przez oficera devileczek, podczas zatrzymania zaczełeś uciekać więc funkcjonariusz rozpoczął za tobą pościg do którego się dołączyłem. Po moim dołączeniu na kanał taktyczny usłyszałem, że wjechałeś na strefie DM, więc pozwoliłem oficerowi wjechać za tobą. Po chwili dostałem informacje, że zostałeś zabity tak samo jak devileczek.
Jest różnica gdy zabija Cie funkcjonariusza, a gracz do którego napisałeś [2021-12-14 11:04:03] [Output] : KubasuKrolCJ [10]: sapd
Posiadasz mnożni x3 ze względu na twoje punkty karne, mandat wyniósł 10800PLN, więc trafiłeś na 108 minut do więzienia. Gdybym uważał, że zrobiłeś to celowo kazałbym doliczyć Tobie (według taryfikatora więziennego) 40 minut za celowe zabicie się.
Wracając do twojego toku rozumowania, że gdy wjeżdzając na strefę bezprawia i zostając zabitym pościg się kończy. Wiesz jakby kończył się każdy jeden pościg na serwerze? Gracz jeździłby tak jak ty w okolicach stacji aż ktoś by go zabił żeby zakończyć działania i uniknąć kary.
Podsumowując moją wypowiedź. Nie czuję się w najmniejszym stopniu winny (poza niedoliczeniem Tobie 20minut za wjazd na strefe DM z powodu zwykłego niedopatrzenia) , wjeżdżasz na strefę na swoją własną odpowiedzialność i nie my odpowiadamy gdy ktoś Cie na tej strefie zabije. Tyle z mojej strony, poczekamy na wypowiedź członka zarządu.
Z poważaniem,
Detective II AdiSss