Skocz do zawartości

AdiSss

Gracz
  • Postów

    236
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez AdiSss

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Model: deluxo ID: 32258 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 68k Dodatki: stereo, felgi (1079), moduł UP1, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (SlavKing), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS Cena: Oferty Coś od siebie: No fajny unikat SS’y: https://imgur.com/RRNSVys
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Uszanowanie, Detective II AdiSss San Andreas Police Department. Wypowiem się w skardze jako osoba oskarżona oraz dowodząca całym pościgiem. Zostałeś zatrzymany przez oficera devileczek, podczas zatrzymania zaczełeś uciekać więc funkcjonariusz rozpoczął za tobą pościg do którego się dołączyłem. Po moim dołączeniu na kanał taktyczny usłyszałem, że wjechałeś na strefie DM, więc pozwoliłem oficerowi wjechać za tobą. Po chwili dostałem informacje, że zostałeś zabity tak samo jak devileczek. Jest różnica gdy zabija Cie funkcjonariusza, a gracz do którego napisałeś [2021-12-14 11:04:03] [Output] : KubasuKrolCJ [10]: sapd Posiadasz mnożni x3 ze względu na twoje punkty karne, mandat wyniósł 10800PLN, więc trafiłeś na 108 minut do więzienia. Gdybym uważał, że zrobiłeś to celowo kazałbym doliczyć Tobie (według taryfikatora więziennego) 40 minut za celowe zabicie się. Wracając do twojego toku rozumowania, że gdy wjeżdzając na strefę bezprawia i zostając zabitym pościg się kończy. Wiesz jakby kończył się każdy jeden pościg na serwerze? Gracz jeździłby tak jak ty w okolicach stacji aż ktoś by go zabił żeby zakończyć działania i uniknąć kary. Podsumowując moją wypowiedź. Nie czuję się w najmniejszym stopniu winny (poza niedoliczeniem Tobie 20minut za wjazd na strefe DM z powodu zwykłego niedopatrzenia) , wjeżdżasz na strefę na swoją własną odpowiedzialność i nie my odpowiadamy gdy ktoś Cie na tej strefie zabije. Tyle z mojej strony, poczekamy na wypowiedź członka zarządu. Z poważaniem, Detective II AdiSss
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nazwa nieruchomości: Domek z podjazdem ID nieruchomości: 231 Cena za dobę: 180 Lokalizacja: LV rockshare West Cena: oferty SS’y: https://imgur.com/a/RfioBpb Sposób kontaktu: forum, gra, discord AdiSss#6804 Coś od siebie:
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nazwa nieruchomości: domek z pojazdem ID nieruchomości: 342 Cena za dobę: 216 Lokalizacja: Lv Blackfield Chapel Cena: oferty poproszę SS’y: https://i.imgur.com/TSI6Lf4.png Sposób kontaktu: discord, forum serwer, do dobka można też pisać Coś od siebie: fajny domek, dobek współlokator
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin