O losie, jak się ze swojego wytłumaczyć XD
Pseudonimów miałem bardzo sporo ale najdłuższe użytkowane postaram się wyjaśnić.
TraxxxMax - mój pierwszy XD
To było ze 13 lat temu, zakładałem konto na fotka.pl (ahahaha) i słuchałem Max’a Farenthide’a. No i gdzieś tam urwałem tracks, a że w tamtych czasach iksy były na topie no to połączyłem to tak jak powyżej.
Frezza - drugi, czasy CoD2. Z reguły jestem zmarzluch no to tak wyszło.
YumMmyy - Era CoD4, pisałem z pewną dziewczyną, raz tak zareagowała (za dużo sobie nie wyobrażajcie, jedzenie mam na mysli XD) no i doszło serduszko, tyle.
flxz - Czasy CS:GO, miało być flux ale wiadomo zajęte musiało być. Wiec fluxz ale te „u” . Wiec zostało flxz. Ludzie mają problem to rozszyfrować więc forma ostateczna flyxzE. Tak pozostało i jest od dłuższego czasu na przemian z pierwotną formą.
ksh-ksz - nie wiem skąd, nie wiem jak. Miałem być na tym serwie chwilę z racji swojego wieku, statusu itd nie sądziłem,że znajdę aż tyle czasu by się tutaj zadomowić, a jednak. Powoli dostosowuje nick do możliwości jego przeczytania normalnie, czyli po prostu po imieniu.
Było kilka krótszych epizodów z różnymi innymi nickami, Chłopiec z placu broni (CS 1.6), Progressive, Traxxxiu, Mosiek (Od Mossberga lol, czasy Medal of Honor Allied Assault) i trochę innych mniejszych.