Skocz do zawartości

Kelo*

Gracz
  • Postów

    50
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Kelo*

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Kelo*

    Kupie coś do 550k

    Model: Najlepiej Huntley, Flash, Elegy, ale ciekawe inne oferty również rozważę. Pojemność silnika: 2.0 minimum, przy elegy może być 1.8 Przebieg pojazdu: Obojętnie. Cena: 550K, jak coś mi się spodoba to może dorzucę. Dodatki: Jakieś światełka muszą być. Coś od siebie: Pokazujcie co macie fajnego na sell tylko proszę bez elegantów, sentów i zionów.
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Kelo*

    Sprzedam deluxo 1.6

    Czemu sa zdjecia sparrowa a nie deluxo? XD Deluxo 220k
  6. Kelo*

    Cześć wszystkim!

    Witaj przybyszu!
  7. Kelo*

    Premier 1.8 ID 7112

    Cos sie zaczyna juz dziac ale dalej to nie to
  8. Kelo*

    Premier 1.8 ID 7112

    Dobre bumpy jedziemy dalej
  9. Kelo*

    Premier 1.8 ID 7112

    Model: Premier ID: 7112 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 12,5k Dodatki: felgi (1078), wydech (1019), podświetlenie licznika (███), LPG 25L, dodatkowy klucz. Cena: Czekam na oferty Coś od siebie: Cudowne autko, fajne ID, bedzie tylko rosnac wartosc SS’y: https://imgur.com/a/1GkIF2p
  10. Kelo*

    Banshee 2.0 ele

    Dalej dalej czekam na 700+
  11. Kelo*

    Banshee 2.0 ele

    Lepiej lepiej ale caly czas czemam na lepsza
  12. Kelo*

    Banshee 2.0 ele

    Model: Banshee Electric ID: 62770 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 23061km Dodatki: stereo, felgi (1084), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna ( Qu e en), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%) Cena: offki Coś od siebie: Super strzała, vmax 240 no i co najważniejsze jeździ za darmo. SS’y: https://imgur.com/a/A2PsPeR
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Kelo*

    Coś do 675k

    Banshee 2.0 elektryk na swiatlach
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin