Skocz do zawartości

JaneG

Gracz
  • Postów

    305
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez JaneG

  1. Od razu lepsze ceny Zapraszam do dalszej licytacji pojazdu. Gdy cena Mi się spodoba pojazd trafi na nowego właściciela!
  2. Licytacja nadal aktualna. Miper się na razie wycofał z zakupu.
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Za mało Lazur. Mam większe oferty na serwerze
  5. Model: Elegant Pojazd który jest jedynym dostępnym dla Graczy! Reszta posiada RCON'i. Pojemność silnika: 1.6cm3 Przebieg: 1,9k km Usterki: Brak Cena: Licytacja od : 50k | Kup Teraz: 300k ID: 2261 Kolor: Niebieski Tuning: Ograniczik, Felgi najdroższe. Kolor świateł: Standardowe Białe. SS'y: Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: JaneG Również wspominam że licytacja trwa do czasu gdy cena pojazdu Mnie zadowoli.
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. 2 Unikaty, warte do zakupu dla zarobku na nich. - Elegant ID 22** , 1 oraz JEDYNY na serwerze dla Graczy do zakupu, 2k przebiegu, felgi. - Faggio ID 69, 1 na serwerze, 200km przeb.
  9. Rozumiem Miper. Zgłoś się na serwerze i może się jakoś dogadamy.
  10. Miper dobra oferta chociaż nie zadowoliła Mnie do końca jeszcze. Zapraszam do następnych ofert.
  11. JaneG

    [interior] Sąd By Staff.

    Szender nie oszukujmy się. Dało by to wiele dla nas z SAPD również.. Zamiast aresztować Graczy na miejscu na ulicy za nie opłacanie mandatu i zaraz do więzienia byśmy mogli zawieść do KGP odegrać RP że pare dni mija i jedziemy do sadu i tam podejma decyzje. Było by to o 300000 razy bardziej realistyczne! i więcej byśmy mieli do roboty i zawsze było by coś do odegrania!
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Typ: Warsztat Tuningowy SF Lokalizacja: Ocean Fats, San Fierro Cena wynajmu 24h: 1000PLN Cena nieruchomości: Licytacja od 90k | Kup Teraz 240k do nego Opis: Chyba wszyscy wiedzą co Tuner robi... Fajne miejsce, dużo klientów oraz wobec wielu najlepszy warsztat tuningu, brama się otwiera i zamyka, jest miejsce na parkowanie własnych aut, oraz gdy postawimy autka przed tuner'a wygląda to bardzo profesjonalnie! Zapraszam do licytacji. Będzie trwała aż cena Mnie zadowoli i sprzedam warsztat. SS'y: SS'y niżej mówią za Siebie..
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nazwa Organizacji: Unique Co będzie robić: To zacznijmy od nazwy, przetłumaczone z Anglieskiego na Polski język znaczy to 'Unikalni'. Organizacja oczywiście by była ograniczona dla osób Lidera zdaniem unikalnych oraz dobrych Graczy wobec Ciebie. Moim zdaniem fajny pomysł był by żeby była klasyczną Organizacją. Jeździła w konwoje razem, organizowała eventy dla Graczy, robiła różnego typu akcje RP o Swoim wysokim standardzie życia oraz wysokej klasie. By chodzili wszyscy członki razem na spotkaniach normalnie Sobie chodzili po chodnikach używając ALT, żeby pokazać Swoją klase, by mieli skin w graniturze. Również by szpanowali Swoimi autami, np. jak wyruszają to mają bindy np takie jak ten - " Nick otwiera szybe w samochodzie, dochodzi dzwięk głośnych bassów." lub "Nick wyjeżdza z zakrętu na pisku opon po czym mruga oczkiem w strone ..." itd. poprostu by pokazywali Swoje bogactwo. Oczywiście mam więcej pomysłów dot. co by ta organizacja robiła chociaż to tylko pare, na szybko.
  18. JaneG

    Wracam :P

    MIRNIDZIA! Pamiętam jak powróciłem do gry po przerwie jakiegoś pół roku i rozwiązałeś dla Mnie nie które sprawy, mieszkaliśmy razem w Bayside Marina i razem na te magazyny biegaliśmy dzień w dzień, noc w noc xD Najlepszy ex-SuppeK! <3 Mam tylko ten SS jak pomogłeś Mi z sprawa z jakimiś CJ'ami, ale wyglądałeś PIKNIE W tym staniku!
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  21. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  22. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  23. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  24. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  25. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin