Skocz do zawartości

FokaBezOka

Gracz
  • Postów

    163
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Odpowiedzi opublikowane przez FokaBezOka

  1. 3 minuty temu, MaTTix napisał:

    Haha „dzieciaku” ma te dwajsca ileś lat a głupszy od nie jednego 12 latka haha :D

    Nie obrażaj :) Nie jestem głupi tylko cie zapraszam na mumbla, już dzisiaj poznałem jaką ludzie na serwerze mają o tobie opinie na chacie g bejbiś ;) Żeby dojść do mojej inteligencji musiałbyś 4 razy w szkole nie zdać, poignoruje cie od teraz, żeby pokazać ci jak wysoko nad tobą jesteś, a ty pokażesz mi jak nisko jesteś i dalej będziesz tutaj pisać, denerwować się, że cie olewam :C 

  2. 1 minutę temu, MaTTix napisał:

    "Mow se co chcesz, wazne, ze zarabiam na gieldzie duzy hajs" to samo moge ja powiedzieć i gó**o cie powinno obchodzi za ile kupiłe dane auto koniec tematu offtopic.

    Skoro go**o mnie to powinno obchodzic to po co sie przyczepiasz do jakiegos typa xD Najpierw na audycji pucujesz du*e na pm a teraz pokazujesz brak inteligencji xDD Ignoruje twoje nastepne komentarze, mniej inteligentniejszym się ustępuje ^^

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin