-
Postów
163 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Odpowiedzi opublikowane przez FokaBezOka
-
-
-
1 minutę temu, Velter napisał:
Foka to cej

Dziena gruby!
-
-
Była moc hahaha
Tak dalej mordy trzymać.
Byli ze mną:
@FokaBezOka @SkillsuOficial @Kacper^,^ @MicHaLoseQ @Velter @MrJanusz @kruku



-
-
-
-
-
-
-
Teraz, Staff. napisał:
Za 200k nie sprzedam minimum 250k
to trudno
-
3 minuty temu, MaTTix napisał:
Haha „dzieciaku” ma te dwajsca ileś lat a głupszy od nie jednego 12 latka haha

Nie obrażaj
Nie jestem głupi tylko cie zapraszam na mumbla, już dzisiaj poznałem jaką ludzie na serwerze mają o tobie opinie na chacie g bejbiś
Żeby dojść do mojej inteligencji musiałbyś 4 razy w szkole nie zdać, poignoruje cie od teraz, żeby pokazać ci jak wysoko nad tobą jesteś, a ty pokażesz mi jak nisko jesteś i dalej będziesz tutaj pisać, denerwować się, że cie olewam :C
-
-
1 minutę temu, MaTTix napisał:
"Mow se co chcesz, wazne, ze zarabiam na gieldzie duzy hajs" to samo moge ja powiedzieć i gó**o cie powinno obchodzi za ile kupiłe dane auto koniec tematu offtopic.
Skoro go**o mnie to powinno obchodzic to po co sie przyczepiasz do jakiegos typa xD Najpierw na audycji pucujesz du*e na pm a teraz pokazujesz brak inteligencji xDD Ignoruje twoje nastepne komentarze, mniej inteligentniejszym się ustępuje ^^
-
4 minuty temu, MaTTix napisał:
Sie tam nie wywyższaj bo bym powiedział pare słow na twoj temat i o cenach.
Mow se co chcesz, wazne, ze zarabiam na gieldzie duzy hajs
A zdanie kogos takiego jak ty jest dla mnie mniej wazne niz perek 1.2 xD
-
Nie ten dział, brak szerszej skali pomysłu, żadnego zaangażowanie od siebie, dla mnie zbędne
-
7 minut temu, MaTTix napisał:
^przykładowa osoba która zawyża ceny ja osobicie za bulleta FT dałbym 700-750k,za turismo 1,6kk za infernusa 1,6kk
To po prostu ty jesteś osobą, która kolosalnie zaniża ceny
-
Bullet - 900k
Infek - 2.3kk
Turek - 1.7kk
-
-
17 minut temu, Staff. napisał:
250 k i zabieraj
200k
-
-
Lokalizacja to opuszczone lotnisko na pustyni! Zawody, konkursy, nagrody!

-
19 minut temu, BregoN. napisał:
To powodzenia

Dziekuje bardzo
-
Teraz, BregoN. napisał:
Posiadam owy pojazd jasno niebieskie lampy I licznik ft prócz wykrywacze I bodajże cb oraz LPG 50l cena 670 do nego jak coś pw
za duzo rzeczy nie ma zeby go za tyle wziac, nie chce





Poligon dla frakcji SAFD
w Archiwum
Opublikowano
Miejsce cienkie, pomysł ok.