Skocz do zawartości

Shaane

Gracz
  • Postów

    262
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Shaane

  1. @veenix(: panie handlarzu, za mało. Za tyle nie oddam :d
  2. @PabelGamer nie chce flasha, jak już to pieniądze @F0XI można sie dogadać
  3. Jestem oskarżonym w tej skardze, więc się wypowiem. Zatrzymałem cię, ponieważ przekroczyłeś prędkość. Staliśmy, podałem powód zatrzymania, poprosiłem o dokumenty i wtedy się zaczęło wypisywanie przez ciebie wiele różnych głupich rzeczy (np. że stracę robotę i różne inne tego typu rzeczy). Gdy poprosiłem cię o dokumenty drugi raz, twój kolega również przyłączył się do rozmowy. W końcu nie dostałem od ciebie tych dokumentów i nagle sobie odjechałeś, ponieważ jak to napisałeś, że "kolega ci rodzi". I jeszcze piszesz o takie rzeczy skargę? Nie posiadam pościgów i nie miałem jak ciebie gonić, bo nie mam do tego uprawnień, wpisałem cie do komputera i zostałeś po prostu zatrzymany za wpis ode mnie. Nie wiem co cię skłoniło w ogóle do napisania tej skargi. Ja nic złego nie zrobiłem, tylko to co do mnie należało. To tyle ode mnie, czekam na zarząd. Moim zdaniem skarga powinna zostać odrzucona, ale tą decyzję przekazuje osobom do tego uprawnionym.
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Model: Sandking ID: 42522 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 7,9k km+ Dodatki: UP1, Hydraulika, Lampki, licznik (Czerwone), Ogranicznik, LPG75 Cena: 400k Coś od siebie: Fajny sandking, do odwalania świetny, polecam SS’y: https://imgur.com/a/NdeucOL
  6. Model: Huntley ID: 40104 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 6k km+ Dodatki: UP 1/3, Lampki, licznik (Czerwone), Ogranicznik, CB, LPG 75 Cena: 300k Coś od siebie: Fajny Huntley, lampki fajne, wszystko fajne. SS’y: https://imgur.com/a/etCL3Jb
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Shaane

    Pa pa- XSODIELX

    Trzymaj się mordeczko!
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Shaane

    Żegnam was - Shaane

    Tego również nie zapomnę
  14. Shaane

    Żegnam was - Shaane

    Chciałem się z wami wszystkimi pożegnać, ponieważ od dłuższego czasu nie wchodzę już na serwer i ogólnie straciłem chęci. Przegrałem na serwerze 1360 godzin i były to na prawdę bardzo miłe i przyjazne chwile. Chciałbym pozdrowić frakcję SAPD w której spędziłem więcej niż połowę swojej gry na serwerze. W pisaniu odejść nie jestem jakoś najlepszy, więc wymienię parę osób z którymi granie na serwerze było dla mnie najlepsze. Ponad rok grania na serwerze sprawił mi wiele radości i nie zapomnę tych wszystkich chwil, których tutaj doświadczyłem @Hinox @PitBull132 @Paralop @LiderR @piotrgg11 @Tymekwixa @mareczeq* @NVXER @StivGamer @LuKi16 @Kubasny. @Placuszek @KRISU. @Shiruu @Freaky|LX| Jeśli kogoś nie wymieniłem to przepraszam, ale jest was trochę dużo i o kimś mogłem zapomnieć, jeszcze raz żegnam i może kiedyś się jeszcze spotkamy jak nabiorę chęci do gry. Na forum czasami będę zaglądał, żeby popatrzeć co nowego 04.01.2018 - 11.02.2019
  15. Nie Tomb Raider Anniversary?
  16. Nie Grałeś/aś kiedyś w CSGO?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin