Jestem oskarżonym w tej skardze, więc się wypowiem.
Zatrzymałem cię, ponieważ przekroczyłeś prędkość. Staliśmy, podałem powód zatrzymania, poprosiłem o dokumenty i wtedy się zaczęło wypisywanie przez ciebie wiele różnych głupich rzeczy (np. że stracę robotę i różne inne tego typu rzeczy). Gdy poprosiłem cię o dokumenty drugi raz, twój kolega również przyłączył się do rozmowy. W końcu nie dostałem od ciebie tych dokumentów i nagle sobie odjechałeś, ponieważ jak to napisałeś, że "kolega ci rodzi". I jeszcze piszesz o takie rzeczy skargę? Nie posiadam pościgów i nie miałem jak ciebie gonić, bo nie mam do tego uprawnień, wpisałem cie do komputera i zostałeś po prostu zatrzymany za wpis ode mnie. Nie wiem co cię skłoniło w ogóle do napisania tej skargi. Ja nic złego nie zrobiłem, tylko to co do mnie należało.
To tyle ode mnie, czekam na zarząd. Moim zdaniem skarga powinna zostać odrzucona, ale tą decyzję przekazuje osobom do tego uprawnionym.