Skocz do zawartości

Shaane

Gracz
  • Postów

    262
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Shaane

  1. Nazwa nieruchomości: Baza ID nieruchomości: Nie pamiętam id nieruchomości. Postaram się dodać. Cena za dobę: 360pln Lokalizacja: Pilgrim, LV (Nie daleko giełdy lv od 250k) Cena: 80k do negocjacji SS’y: https://imgur.com/a/f9U35VmCoś od siebie: Fajna baza, dużo miejsca, fajne położenie.
  2. Shaane

    Buffalo 2.2 FT

    Model: Buffalo ID: 1900 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: Prawie 30k. Dodatki: Full Tune, brak tylko baku.Cena: 540k do nego Coś od siebie: Fajne buffalo, vmax 231, zielone lampki oraz licznik. SS’y: https://imgur.com/a/OoOu1uB
  3. Coś tam w org było i fame mma2 xd
  4. Napisałeś nie w tym dziale, to, że karę nadał członek SAPD nie oznacza, że masz tutaj pisać apelację
  5. Kolego, nie tu sie to pisze. Polecam zajrzeć tutaj https://mta4life.pl/forums/forum/145-apelacje-od-nałożonych-kar/, zapoznać się ze wzorami i dopiero pisać apelację.
  6. Shaane

    Powrót ~L1on

    Witamy z powrotem
  7. Shaane

    To Koniec~ShorpY S4

    Siemka, wracaj szybko!
  8. @Paralop wyzywam cię na pojedynek 4Life MMA. Klatka zweryfikuje Ja vs @Paralop
  9. Jeśli ktoś by wiedział na czym polega problem, prosiłbym, aby tutaj napisał. Byłbym wdzięczny.
  10. Witam, dzisiaj przychodzę do was z błędem, przez który nie mogę normalnie uruchamiać nakładki mumble na laptopie. Rozdzielczość ekranu na laptopie to: 1366x768 (Jeśli to będzie potrzebne). Przejdę więc do problemu, który występuje u mnie na laptopie. Mianowicie jak mam włączoną nakładę w ustawieniach mumble'a ( https://imgur.com/a/gJaK44h ) i gdy chcę włączyć MTA, wyskakuje mi taki oto błąd ( https://imgur.com/a/G7YrJHX ). W ustawieniach mam ustawione, że czyste GTA mam na białej liście, tak samo jest z MTA ( https://imgur.com/a/KR1q5ie ). Nakładka na mumble mi w ogóle nie działa, nawet jeśli włączę mumble pierwsze potem MTA, uruchom poprzez administratora również nie działa. Jeśli włączę grę przez administratora gra normalnie się włącza, ale nakładki nadal nie ma. Liczę na pomoc z waszej strony, ponieważ jestem we frakcji i bez nakładki ciężko się trochę gra. Pozdrawiam @Shaane.*
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin