Witam, dzisiaj przychodzę do was z błędem, przez który nie mogę normalnie uruchamiać nakładki mumble na laptopie.
Rozdzielczość ekranu na laptopie to: 1366x768 (Jeśli to będzie potrzebne).
Przejdę więc do problemu, który występuje u mnie na laptopie. Mianowicie jak mam włączoną nakładę w ustawieniach mumble'a ( https://imgur.com/a/gJaK44h ) i gdy chcę włączyć MTA, wyskakuje mi taki oto błąd ( https://imgur.com/a/G7YrJHX ). W ustawieniach mam ustawione, że czyste GTA mam na białej liście, tak samo jest z MTA ( https://imgur.com/a/KR1q5ie ). Nakładka na mumble mi w ogóle nie działa, nawet jeśli włączę mumble pierwsze potem MTA, uruchom poprzez administratora również nie działa. Jeśli włączę grę przez administratora gra normalnie się włącza, ale nakładki nadal nie ma.
Liczę na pomoc z waszej strony, ponieważ jestem we frakcji i bez nakładki ciężko się trochę gra.
Pozdrawiam @Shaane.*