Skocz do zawartości

Shaane

Gracz
  • Postów

    262
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Shaane

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Shaane

    ALE.. END?

    Trzym się, pamiętaj, że cie wyuczyłem
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Może kiedyś kombinowałem coś z tym priorytetem, ale było to jakiś czas temu.
  5. Dobra, zobaczę czy zadziała, dam znać jak mi sie na nowo cs:go zainstaluje.
  6. Właśnie reinstalluje cs'a, zobacze po reinstallu czy coś się zmieni.
  7. Sterowników do klawiatury nie mam żadnych zainstalowanych. Do myszki mam, zaraz przeinstaluje.
  8. Myszka: Bloody V5 Klawiatura: Modecom Volcano Hammer System operacyjny: Windows 7 Professional Myszki i klawiatury nie mam podłączonej obok siebie. Są jedno wyżej, drugie niżej. A to jest USB (Klawiatura i myszka na USB)
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Ktoś, coś? Może format pomoże, spróbuje zobaczę.
  11. @Mirek_* wszystko działa jak należy, więc nie wiem co powoduje te lagi.
  12. Wszystko mi sie buguje, jutro postaram się nagrać jak to wygląda. Na przykład jak chodzę postacią klikam W i idzie, a klikam A i skręca z opóźnieniem. Tak sie dzieje w CSie i LoLu. W GTA normalnie wszystko działa
  13. Nie mam innej klawiatury Wszystkie popuste
  14. Witam. Mam problem, otóż, gdy gram sobie w CS:GO/LoL'a chodzę postacią i nagle 1 klawisz się buguje (Na przykład gdy w Counter Strike'u strzelam lewym przyciskiem myszy to przez chwile ten przycisk cały czas jakby się "trzyma" i broń sama strzela, a ja nic nie mogę zrobić) i nie mogę nic potem zrobić, po chwili klawisz się odbugowuje i mogę normalnie grać, lecz ten błąd pojawia się chwile potem jak się ten klawisz odbuguje. Przez ten problem nie mogę normalnie grać w swoje ulubione gry. Nie wiem czy to wina klawiatury czy innych czynników. Może ktoś będzie umiał zaradzić temu problemowi. Dziękuje i pozdrawiam.
  15. Shaane

    Do kiedyś.

    Trzymaj się!
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nick z serwera: Shaane* Nick używany na Mumble: Shaane/Shaane.tel Ilość godzin przegranych na serwerze: 1064 godz. 08 min. Nazwa kanału: Stayin' Alive Nazwa podkanałów: Częstotliwość 1, Częstotliwość 2, Zarząd Czy chcesz posiadać hasła do swoich kanałów?: Tak, wyślę na pw. Czy kanał bedzie używany minimum 3 razy w tygodniu?: Tak, będzie. Coś od siebie: Liczę na pozytywne rozpatrzenie prośby.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin