Witam.
Mam problem, otóż, gdy gram sobie w CS:GO/LoL'a chodzę postacią i nagle 1 klawisz się buguje (Na przykład gdy w Counter Strike'u strzelam lewym przyciskiem myszy to przez chwile ten przycisk cały czas jakby się "trzyma" i broń sama strzela, a ja nic nie mogę zrobić) i nie mogę nic potem zrobić, po chwili klawisz się odbugowuje i mogę normalnie grać, lecz ten błąd pojawia się chwile potem jak się ten klawisz odbuguje. Przez ten problem nie mogę normalnie grać w swoje ulubione gry. Nie wiem czy to wina klawiatury czy innych czynników.
Może ktoś będzie umiał zaradzić temu problemowi. Dziękuje i pozdrawiam.