Skocz do zawartości

Shaane

Gracz
  • Postów

    262
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Shaane

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Dobrze, jestem oskarżonym w tej skardze, więc się wypowiem. Gracz @DominikTDW organizował nielegalne wyścigi, więc z resztą funkcjonariuszy na służbie pojechaliśmy i wjechaliśmy na teren akcji. Było tam dużo ludzi, a my szukaliśmy właśnie kolegi, który to wszystko ogłaszał (te nielegalne wyścigi) więc podjechaliśmy i zaczęliśmy poszukiwania, po znalezieniu poszukiwanego znaleźliśmy go i zakuliśmy w kajdanki i pojechaliśmy do więzienia. Potem kolega zaczął mnie po kolei wyzywać. Tutaj log z tego, że kolega organizował te wszystkie wyścigi --> https://imgur.com/a/UVTM2OY Po zakuciu poszukiwanego, w trakcie przewozu do więzienia kolega zaczął się do nas jak on napisał "sapać". Tutaj mam pare screenów z tego jak kolega Dominik nas wyzywał --> https://imgur.com/a/ZekoiBR. Jest to według mnie bezczelne zachowanie w stosunku do nas, kolega do więzienia poszedł na 20 minut, już odpuściłem sobie te wszystkie jego wyzwiska, więc dlatego ich tu użyłem. Mam nadzieje, że to będą odpowiednie argumenty na tego pana. Mam świadków, którzy byli na tej akcji i byli to: @piotrgg11, @Weedel*, @vexu., oni uczestniczyli w tej akcji i niech się w tej skardze wypowiedzą. Dobrze, to chyba ode mnie tyle, na górze wszystko po kolei opisałem i wydaje mi się, że to będzie na tyle. Nie wiem w ogóle po co ta skarga tu wisi, ale nie ja decyduje. Pozdrawiam
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Twój nick: @Shaane* Nick członka frakcji: @c0veR Powód napisania pochwały: Miły taksówkarz, fajnie się z nim jechało i rozmawiało przy okazji. Dowody: https://imgur.com/a/kTWqswj Coś od siebie: Liczę na akceptację pochwały, oby frakcja miała więcej takich pracowników w swoich szeregach.
  7. Powodzenia w rekrutacji do SAPD!

  8. Shaane

    Powrót

    Siemka, miłej gry
  9. @BarT., @Grzengol, @Purmur, @Hasiu.*, @XQward, @TheKruzii, @TheTomson
  10. Trzymaj się odwalaczu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin