Skocz do zawartości

JotDe

Gracz
  • Postów

    42
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez JotDe

  1. Admiral 2.2 FT bez nitra, baku i klucza + 130k za jesterka
  2. JotDe

    Sultana oraz Banshee

    Admiral 2.2 FT bez nitra, baku i klucza + 130k za któreś z autek
  3. JotDe

    Sultana oraz Banshee

    Jakie baki mają oba autka?
  4. Model: Admiral ID: 25434 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 7k Dodatki: atrapa nitro (1008), felgi (1085), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna ( W123), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), wykrywacz fotoradarów, radio CBCena: 425k do lekkiego nego!!! Coś od siebie: Kozak merol w sedanie, vmax 210 Interesują mnie również oferty wymian, mogę dopłacić max 130k! SS’y: https://imgur.com/a/GIKbftR
  5. Za Corvete Admiral sedan 2.2 FT bez nitra, baku i klucza na żółtych lampkach i dorzuce 30k
  6. JotDe

    Kupię auto do 580k

    Admiral 2.2 FT bez nitra, baku i klucza, lampy żółte, vmax 210
  7. Admiral 2.2 FT bez nitra, baku i klucza + 135k
  8. Wymiana za Admirala 2.2 FT bez nitra, baku i klucza + 45k?
  9. Admiral 2.2 FT bez nitra, baku i klucza za Sultana i Huntleya?
  10. No to 125k dopłatki. Jakie baki wgle ma Patek?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin