Skocz do zawartości

beenet

Gracz
  • Postów

    131
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez beenet

  1. Nie zgrywaj Kozaka :D 

     

    1. beenet

      beenet

      @Enomek

       to coś dla cb 

       

  2. No cóż mam mówić odchodzę chce zacząć układać życie prywatne . Na serwerze mam dobre wspomnienia z tymi wieloma osobami To tak na serwa wbiłem przez kumpli, a dokładnie @DanielRB, @Szubi, @osa999944 @wencki231 za co im dziękuje, nie wspomnę o tym że po 50h na serwie zostałem sam. Po około 300h poznałem @Tymin.cj ,lecz on też grał mało kiedy więc stwierdziłem ze pogram jeszcze chwilę i odejdę, ale stało się coś bardzo dziwnego,Jak zwykle przebywałem na giełdzie sf, stałem na parkingu i podjechał @AroM2K, Spytał się czy się nudzę, pomyślałem że coś robię źle czy coś. Po tym jak napisał czy mam discorda albo coś powiedziałem że nie mam ale możemy wbić na messenger. I dzięki niemu zostałem na serwie i poznałem @arrow222, czas mijał. Były plany na organizacje, w końcu była org Exiled do której zapraszam. Połowa osób powie że tylko reklama org czy coś, ale tam poznałem parę spoko osób, które potrafiły pomóc nie tylko w grze . Godziny na tym serwie to nic straconego bo to 1100-1200h to nic jak gra się z takimi ludźmi jak oni. Wiem że na serwie może znany nie byłem bo nie miałem infka i majątku wielkiego ale było warto, gdy dosłałem bana 999 po 800h na serwie nie wiedziałem czy się śmiać, czy płakać. Chciałem grać dalej i się udało bo @Zebra jest miła i da się z nią dogadać. dostałem ub, i grałem dalej, jak zawsze odwalając i wgl. Pisałem już pożegnanie lecz nie mogłem się oderwać on serwa, ale próbuje drugi raz i mam nadzieję że ostatni raz, bo nie mam już sił na to, sam już nie wiem czy będę wgl na serwa wbijał. Wymianie trochę osób które poznałem za serwie i spędziłem z nimi trochę czasu @AroM2K Dzięki za wszystko,tylko dzięki tobie poznałem osoby niżej wymienione.Dzięki za to chwilę spędzone,te prawko na 3dni jak ci dm zrobiłem,niezapomniane Kontakt jest i mam nadzieje że się nie urwie, trzeba się zgadać jak pojadę do twojego miasta @arrow222 Tobie też dziękuje że to co zrobiłeś dla mnie, bo takich ludzi jak ty to mało jest na tym serwie . Kontakt jest i będzie, do ciebie mam dosyć daleko ale zawsze da się zgadać @xHyper Jesteś dobrą modro masz twoje fochy ale da się to wytrzymać Zrób to elegy 2.2ft, kozak będzie. @WhiteNigga* Takich ludzi jak ty to mało jest na serwie, wróć na serwa i realizuj plany @[Sw0jaK] Wiedzę że masz już wyjeban* na naszą ekipa ale wypada się pożegnać @Wiesi3k. Od czasu jak dostałeś admina masz mnie w dupi*. Mam nadzieję że będziesz grał jak kiedyś wbije(To mute hah) @MaciekMaster Te derby o 05;00 kozak było, dzięki za wszystko @Orbit Kiedyś wpadnę zobaczyć perasa Trzymaj się @Zuzanna:3 Byłaś spoko, dzięki za te spędzone chwile na serwie @Matjus Ogarnij tego bana, pisz jak było nie kręcić nic, Trzymaj się @Szewczyk Dzięki za czas spędzony z tobą na serwie @TeamForEver Mało też już grasz na serwie ale kozak było Poznałem cię tylko dla tego że miałem blade, Trzymaj się @ciacho191 Dzięki za wszystko i ten pościg haha @PeterParter No cóż byłeś i cię nie ma ale wiesz drzwi dla cb zawsze otwarte Trzymaj się @Kozixon Mam dobre wspomnienia z tobą Trzymaj się @Tymin.cj Dzięki tobie zostałem na serwie za co bardzo ci dziękuje Trzymaj się @Rudi. Dobra modra z cb była, Trzymaj się @GrubyStachu Dzięki za wszystko, to odwalanie kozak było Trzymaj się @KamQu Trzymaj się jakoś po tym zerowaniu @Mr_Magulon Nie raz mnie wkurzyłeś ale da się to wybaczyć, Trzymaj się @PerPani Dzięki za wszystko, trzymaj się @Silny To mute na 14 dni, pobiłeś SP. haha, Trzymaj się @Zebra Dzięki za tego ub bana, Trzymaj się @ArTurek* Dzięki za wszystko Trzymaj się @MajSterTHC Dobra modra z ciebie rób dymy dalej Trzymaj się @Greyna.gg Nie zapomnę tego jak Zbychu... do cb pisał hahaha, Trzymaj się @AdaSkoo Dzięki za wszystko To elegy nie zapomniane Trzymaj się @Stuba Dużo że sobą nie graliśmy mordo, Trzymaj się @ZbyK.gg Dodaj tą pracę w końcu Trzymaj się @Hejlo Dobra morda z ciebie Trzymaj się @Rain* Dobra morda z cb, Trzymaj się @Monika^^ Trzymaj się @NaTalaa^ Dziękuję za wszystko Trzymaj się (Daj jakiś kontakt do cb na pv) @Drosiu @Silny @JeriD @ciacho191 @.MRX. @SzyszeK @Rycha. @ArTurek* @Vesp3r @BarT. @Kasztan* @AcoreQ @Axidus* @BarteG @BuleczkaA @Jojtek01 @Kacperix3 @KRISU* @Danboss.cj @Haquno @Mr_Magulon @YankeeS @Invisible.. @MaciekMaster @Sosna @TheArasik*998 @Tigerro Dziękuje Wszystkim Supportom że wytrzymali że mną tyle godzin @Nuk @TheTomson @SP. @SP3NSER @RasTi @Hasiu.* @Grzengol @DareK. @AdiK. @Purmur @SkouT @DreeY @Wiesi3k. Dziękuje za wszystko w czym mi pomagaliście @Zebra @DeltaRon @Bolek. @hoopak @Lukasz1393 @Answer @ZbyK.gg(Dbaj o serwa) Dziękuje za wszystko w czym mi pomagaliście 13 Września 2018, 22:18 >> Wyciszenie gracza beenet przez Wiesi3k., powód: CBK wobec administracji /BMA (Ważne do: 13 Października 2018, 22:18) Dziękuje wiesiu Ale nie wiem czy Jeba* frajera co u admina morde otwiera to CBK Szkoda słów Jeżeli o kimś zapomniałem Przepraszam Za wszystkie błędy które popełniałem i dalej to robię, przepraszam No cóż mam jeszcze pisać odchodzę może kiedyś wrócę, Jeżeli masz sprawę albo coś pisz Mam podane Fb/numer tel na forum Żegnajcie Kocham was
  3. beenet

    S4...

    Trzymaj się Wbij nie raz na mm pogadać Pisz priv jak będziesz
  4. beenet

    Biały "Nigger" S2

    Trzymaj się, nie wiedziałem że net aż tak ci odwala , wbijaj na discorda
  5. Trzymaj się, zawsze był z ciebie afker
  6. Wiesz, tak wyszło sam powodu nie znam
  7. Nadszedł czas i na mnie. przegrałem na serwie ponad 1000 godzin. Przez ten czas poznałem dużo osób które może o mnie nie zapomną(mam nadzieje). No co mam powiedzieć było miło ale się skończyło. Z bólem serca odchodzę ale nie mam wyboru. Wymienię kilka osób z którymi mam dobre wspomnienia @arrow222 Rozwijaj tą organizacje dalej mam nadzieje że zostawisz mi vlidera , i mnie nie wywalisz. dzk mordo za wszystko co dla mnie zrobiłeś. @AroM2K Wbij w końcu na serwa i pomóż przy org, dzk za ten czas spędzony na serwie z tobą. @WhiteNigga* Rozwijaj się w tych sapd, wpadnę na jakiś pościg do cb, Byłeś spoko modrą, oddaj mu te 25k @Kozixon Zrobiłeś źle pisząc ta skargę ale nie wnikam, Dzk za spędzony czas na serwie i skakanie z mc lawetą @Wiesi3k. Dzięki za danie mi szansy w SARA, mam nadzieję że jak kiedyś wbije to będziesz miał atmina @Rycha. Może dużo nie graliśmy że sobą ale, dzk za pomoc na serwie @GrubyStachu Dzk mordo za ten czas spędzony na serwie, A to co wczoraj zrobiłeś to serio był kozak sprawa. @[Sw0jaK] Dzk za spędzony czas na serwie, opiekuj się moim waltonem.(uważaj na upa) @xHyper Czas spędzony z tobą i Swojakiem to niezapomniany czas Dzk za wszystko i dbaj o kloca @Grabsio311 Dzk za pomoc na serwie, ogarnij neta i wracaj @TeamForEver Dzk mordo za wszystko, dbaj o blady @Szewczyk Dzk za wszystko @Matjus Dzk za to że jak dostałem tego bana to,pisałes mi co mam robić No i oczywiście całą organizacje Exiled A teraz kilka osób z którymi mam jak małe wspomnienia @Orbit @DanieK @MajSterTHC @PerPani @KamQu @lawly111 @MaciekMaster @Blaki:] @Oshei*998 @Stuba @szadek @AdaSkoo @Pitu.. @pawlowski Wiem że i tak nikt mnie nie zapamięta Dziękuje całej administracji. Każdy by powiedział że szkoda czasu ale nie na waszym serwie Jeżeli o kim zapomniałem a na pewno to zrobiłem to przepraszam Do Kiedyś
  8. beenet

    kupie coś do 250k

    Sportowe może nie ale na MC wjedzie Nawet da się nim skakać z MC
  9. beenet

    kupie coś do 250k

    Blade 1.6 ma lampki.licznik,hydra,pj,malowane fele,lpg 75 cena do uzgodnienia
  10. Model: blade ID: 22066 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 3.9k Dodatki: Podświetlany licznik (granatowy) malowane fele(granatowe) pjCena:Zaczynamy od 70k Coś od siebie: Najlepsza ofa wygrywa SS’y: ---
  11. Dla administracji(sprzedałem)
  12. Mam jeszcze drugą na felach 1.6 cabrio
  13. @Heysiwer napisz na pw jak bedziesz
  14. Model: Manana Cabrio ID: 21440 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 1.9k Dodatki: Podświetlany licznik Cena:Zaczynamy od 13k Coś od siebie: Najlepsza ofa wygrywa SS’y: Stoi na giełdzie sf
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin