-
Postów
131 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez beenet
- Poprzednia
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- Dalej
-
Strona 7 z 8
-
No wiadomo że będę wbijać
-
Daj jakiś kontakt do cb na pm
-
@arrow222 Wiem
-
No cóż mam mówić odchodzę chce zacząć układać życie prywatne . Na serwerze mam dobre wspomnienia z tymi wieloma osobami To tak na serwa wbiłem przez kumpli, a dokładnie @DanielRB, @Szubi, @osa999944 @wencki231 za co im dziękuje, nie wspomnę o tym że po 50h na serwie zostałem sam. Po około 300h poznałem @Tymin.cj ,lecz on też grał mało kiedy więc stwierdziłem ze pogram jeszcze chwilę i odejdę, ale stało się coś bardzo dziwnego,Jak zwykle przebywałem na giełdzie sf, stałem na parkingu i podjechał @AroM2K, Spytał się czy się nudzę, pomyślałem że coś robię źle czy coś. Po tym jak napisał czy mam discorda albo coś powiedziałem że nie mam ale możemy wbić na messenger. I dzięki niemu zostałem na serwie i poznałem @arrow222, czas mijał. Były plany na organizacje, w końcu była org Exiled do której zapraszam. Połowa osób powie że tylko reklama org czy coś, ale tam poznałem parę spoko osób, które potrafiły pomóc nie tylko w grze . Godziny na tym serwie to nic straconego bo to 1100-1200h to nic jak gra się z takimi ludźmi jak oni. Wiem że na serwie może znany nie byłem bo nie miałem infka i majątku wielkiego ale było warto, gdy dosłałem bana 999 po 800h na serwie nie wiedziałem czy się śmiać, czy płakać. Chciałem grać dalej i się udało bo @Zebra jest miła i da się z nią dogadać. dostałem ub, i grałem dalej, jak zawsze odwalając i wgl. Pisałem już pożegnanie lecz nie mogłem się oderwać on serwa, ale próbuje drugi raz i mam nadzieję że ostatni raz, bo nie mam już sił na to, sam już nie wiem czy będę wgl na serwa wbijał. Wymianie trochę osób które poznałem za serwie i spędziłem z nimi trochę czasu @AroM2K Dzięki za wszystko,tylko dzięki tobie poznałem osoby niżej wymienione.Dzięki za to chwilę spędzone,te prawko na 3dni jak ci dm zrobiłem,niezapomniane Kontakt jest i mam nadzieje że się nie urwie, trzeba się zgadać jak pojadę do twojego miasta @arrow222 Tobie też dziękuje że to co zrobiłeś dla mnie, bo takich ludzi jak ty to mało jest na tym serwie . Kontakt jest i będzie, do ciebie mam dosyć daleko ale zawsze da się zgadać @xHyper Jesteś dobrą modro masz twoje fochy ale da się to wytrzymać Zrób to elegy 2.2ft, kozak będzie. @WhiteNigga* Takich ludzi jak ty to mało jest na serwie, wróć na serwa i realizuj plany @[Sw0jaK] Wiedzę że masz już wyjeban* na naszą ekipa ale wypada się pożegnać @Wiesi3k. Od czasu jak dostałeś admina masz mnie w dupi*. Mam nadzieję że będziesz grał jak kiedyś wbije(To mute hah) @MaciekMaster Te derby o 05;00 kozak było, dzięki za wszystko @Orbit Kiedyś wpadnę zobaczyć perasa Trzymaj się @Zuzanna:3 Byłaś spoko, dzięki za te spędzone chwile na serwie @Matjus Ogarnij tego bana, pisz jak było nie kręcić nic, Trzymaj się @Szewczyk Dzięki za czas spędzony z tobą na serwie @TeamForEver Mało też już grasz na serwie ale kozak było Poznałem cię tylko dla tego że miałem blade, Trzymaj się @ciacho191 Dzięki za wszystko i ten pościg haha @PeterParter No cóż byłeś i cię nie ma ale wiesz drzwi dla cb zawsze otwarte Trzymaj się @Kozixon Mam dobre wspomnienia z tobą Trzymaj się @Tymin.cj Dzięki tobie zostałem na serwie za co bardzo ci dziękuje Trzymaj się @Rudi. Dobra modra z cb była, Trzymaj się @GrubyStachu Dzięki za wszystko, to odwalanie kozak było Trzymaj się @KamQu Trzymaj się jakoś po tym zerowaniu @Mr_Magulon Nie raz mnie wkurzyłeś ale da się to wybaczyć, Trzymaj się @PerPani Dzięki za wszystko, trzymaj się @Silny To mute na 14 dni, pobiłeś SP. haha, Trzymaj się @Zebra Dzięki za tego ub bana, Trzymaj się @ArTurek* Dzięki za wszystko Trzymaj się @MajSterTHC Dobra modra z ciebie rób dymy dalej Trzymaj się @Greyna.gg Nie zapomnę tego jak Zbychu... do cb pisał hahaha, Trzymaj się @AdaSkoo Dzięki za wszystko To elegy nie zapomniane Trzymaj się @Stuba Dużo że sobą nie graliśmy mordo, Trzymaj się @ZbyK.gg Dodaj tą pracę w końcu Trzymaj się @Hejlo Dobra morda z ciebie Trzymaj się @Rain* Dobra morda z cb, Trzymaj się @Monika^^ Trzymaj się @NaTalaa^ Dziękuję za wszystko Trzymaj się (Daj jakiś kontakt do cb na pv) @Drosiu @Silny @JeriD @ciacho191 @.MRX. @SzyszeK @Rycha. @ArTurek* @Vesp3r @BarT. @Kasztan* @AcoreQ @Axidus* @BarteG @BuleczkaA @Jojtek01 @Kacperix3 @KRISU* @Danboss.cj @Haquno @Mr_Magulon @YankeeS @Invisible.. @MaciekMaster @Sosna @TheArasik*998 @Tigerro Dziękuje Wszystkim Supportom że wytrzymali że mną tyle godzin @Nuk @TheTomson @SP. @SP3NSER @RasTi @Hasiu.* @Grzengol @DareK. @AdiK. @Purmur @SkouT @DreeY @Wiesi3k. Dziękuje za wszystko w czym mi pomagaliście @Zebra @DeltaRon @Bolek. @hoopak @Lukasz1393 @Answer @ZbyK.gg(Dbaj o serwa) Dziękuje za wszystko w czym mi pomagaliście 13 Września 2018, 22:18 >> Wyciszenie gracza beenet przez Wiesi3k., powód: CBK wobec administracji /BMA (Ważne do: 13 Października 2018, 22:18) Dziękuje wiesiu Ale nie wiem czy Jeba* frajera co u admina morde otwiera to CBK Szkoda słów Jeżeli o kimś zapomniałem Przepraszam Za wszystkie błędy które popełniałem i dalej to robię, przepraszam No cóż mam jeszcze pisać odchodzę może kiedyś wrócę, Jeżeli masz sprawę albo coś pisz Mam podane Fb/numer tel na forum Żegnajcie Kocham was
-
Trzymaj się Wbij nie raz na mm pogadać Pisz priv jak będziesz
-
Trzymaj się
-
Trzymaj się, nie wiedziałem że net aż tak ci odwala , wbijaj na discorda
-
Trzymaj się, zawsze był z ciebie afker
-
Wiesz, tak wyszło sam powodu nie znam
-
Nadszedł czas i na mnie. przegrałem na serwie ponad 1000 godzin. Przez ten czas poznałem dużo osób które może o mnie nie zapomną(mam nadzieje). No co mam powiedzieć było miło ale się skończyło. Z bólem serca odchodzę ale nie mam wyboru. Wymienię kilka osób z którymi mam dobre wspomnienia @arrow222 Rozwijaj tą organizacje dalej mam nadzieje że zostawisz mi vlidera , i mnie nie wywalisz. dzk mordo za wszystko co dla mnie zrobiłeś. @AroM2K Wbij w końcu na serwa i pomóż przy org, dzk za ten czas spędzony na serwie z tobą. @WhiteNigga* Rozwijaj się w tych sapd, wpadnę na jakiś pościg do cb, Byłeś spoko modrą, oddaj mu te 25k @Kozixon Zrobiłeś źle pisząc ta skargę ale nie wnikam, Dzk za spędzony czas na serwie i skakanie z mc lawetą @Wiesi3k. Dzięki za danie mi szansy w SARA, mam nadzieję że jak kiedyś wbije to będziesz miał atmina @Rycha. Może dużo nie graliśmy że sobą ale, dzk za pomoc na serwie @GrubyStachu Dzk mordo za ten czas spędzony na serwie, A to co wczoraj zrobiłeś to serio był kozak sprawa. @[Sw0jaK] Dzk za spędzony czas na serwie, opiekuj się moim waltonem.(uważaj na upa) @xHyper Czas spędzony z tobą i Swojakiem to niezapomniany czas Dzk za wszystko i dbaj o kloca @Grabsio311 Dzk za pomoc na serwie, ogarnij neta i wracaj @TeamForEver Dzk mordo za wszystko, dbaj o blady @Szewczyk Dzk za wszystko @Matjus Dzk za to że jak dostałem tego bana to,pisałes mi co mam robić No i oczywiście całą organizacje Exiled A teraz kilka osób z którymi mam jak małe wspomnienia @Orbit @DanieK @MajSterTHC @PerPani @KamQu @lawly111 @MaciekMaster @Blaki:] @Oshei*998 @Stuba @szadek @AdaSkoo @Pitu.. @pawlowski Wiem że i tak nikt mnie nie zapamięta Dziękuje całej administracji. Każdy by powiedział że szkoda czasu ale nie na waszym serwie Jeżeli o kim zapomniałem a na pewno to zrobiłem to przepraszam Do Kiedyś
-
Sprzedam Sprzedam Sultana 2.0 czwarty na serwerze! *** UNIKAT ***
beenet odpowiedział(a) na Krycha2115 temat w Archiwum
Nie moge do cb napisac -
Sprzedam Sprzedam Sultana 2.0 czwarty na serwerze! *** UNIKAT ***
beenet odpowiedział(a) na Krycha2115 temat w Archiwum
piszę pm -
Sportowe może nie ale na MC wjedzie Nawet da się nim skakać z MC
-
Sprzedam Sprzedam Sultana 2.0 czwarty na serwerze! *** UNIKAT ***
beenet odpowiedział(a) na Krycha2115 temat w Archiwum
zamiana cie interesuje? Sultan za 2 auta -
Trzymaj się
-
Blade 1.6 ma lampki.licznik,hydra,pj,malowane fele,lpg 75 cena do uzgodnienia
-
Model: blade ID: 22066 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 3.9k Dodatki: Podświetlany licznik (granatowy) malowane fele(granatowe) pjCena:Zaczynamy od 70k Coś od siebie: Najlepsza ofa wygrywa SS’y: ---
-
Dla administracji(sprzedałem)
-
Mam jeszcze drugą na felach 1.6 cabrio
-
@Heysiwer napisz na pw jak bedziesz
-
Model: Manana Cabrio ID: 21440 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 1.9k Dodatki: Podświetlany licznik Cena:Zaczynamy od 13k Coś od siebie: Najlepsza ofa wygrywa SS’y: Stoi na giełdzie sf
- Poprzednia
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- Dalej
-
Strona 7 z 8