Skocz do zawartości

shizer

Gracz
  • Postów

    78
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez shizer

  1. Model: ObojętniePojemność silnika: 1.2 - 1.6Przebieg pojazdu: Nie ważneCena: Żeby nie była wygórowana Dodatki: najlepiej czystyCoś od siebie: Kupię auta nawet po kilka sztuk jeśli ktoś ma
  2. Model: Oceanic,Jester,Sunrise,Solair,Walton,Moonbeam,Greenwood,SanchezPojemność silnika: 1.2 - 1.6Przebieg pojazdu: Nie ważneCena: Zobaczymy przy Negocjacji.Ale najlepiej jak by Cena nie była wygórowanaDodatki: najlepiej czystyCoś od siebie:
  3. Model: Mało spotykane Pojemność silnika: 1.2 - 1.8Przebieg pojazdu: Nie ważneCena: Zobaczymy przy Negocjacji.Ale najlepiej jak by Cena nie była wygórowanaDodatki: najlepiej czystyCoś od siebie: Poszukuje Aut typy Slamvan, Brodway , Hermes itd . Aut których są dość rzadko spotykane
  4. Podziekuje Nie dzięki Aż tak niskich nie chce
  5. Model: ObojętniePojemność silnika: 1.2 - 1.6Przebieg pojazdu: Nie ważneCena: Zobaczymy przy Negocjacji.Ale najlepiej jak by Cena nie była wygórowanaDodatki: najlepiej czystyCoś od siebie: Masz Auta na 1-7k ID lub mniejsze pisz. Oraz chciałbym Prędzej auta typu Manana, Sadler itd niż typu Comet, Cheetach itd
  6. Model: Obojetne Pojemność silnika: 1.2 -1.6Przebieg pojazdu: Nie ma znaczeniaCena: do 25k tak jak na giełdzie sfDodatki: jak coś ma to fajnie Coś od siebie: czekam na offy najlepiej by było jak by ktoś miał do zaoferowania kilka aut.Ale pojedynczo też skupuje.Oczywiście auta skupuje w mniejszej cenie niż rynkowa
  7. shizer

    @Lock

    1.17kk po sell
  8. Dzięki za bump.Dalej Nie wymieniam tylko kasa
  9. Model: Elegy (562)ID: 48087Pojemność silnika: 2.2Przebieg pojazdu: 12386,4kmDodatki: spoiler (1146), atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1076), wydech (1037), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna ( POTATO ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, ABS, Szyby 20%,Baki 90/75,KluczeCena: 950k Nego Coś od siebie: Super fura, sprzedaje bo mam inną na oku. Jak ofy będą słabe to zostaje offy poniżej 900k uważam jako bump.Auta nie wymieniam tylko sprzedaje za kasę Ssy: https://imgur.com/a/gRnkgjl
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin