-
Postów
14 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez xNikolciax
-
prosze o unbana wyjasnienie w skardze jest
-
-
z jakiej racji gram tyle lat tyle co pien iedzy wydałem i tak o przez skarge myslisz ze bym sie polasil na jakieś 15k mam 10k lp ponad 400h gdzie tu logika mam osobe ktora podtwierdzi wersje moja ze chciale spowrotem auto moje bo wiecej było warte niz jego
-
-
jescze apelacje pisać nigdy nie miałem skarg z tego co pamietam chyba sie wypowiedziałem na temat i mozna to sprawdzic po kordach id samochodu jego a mojego wiec popatrzcie kogo wiecej wart był to ja sie czuje oszukany, nie słusznie oskarżony
-
-
-
czemu dostal;em perma gosc widział co brał ziona ogladał
prosze o wyjasnienie bd specjalnie na forum odpisywac na skargi jak tu mojej winy niema w tym