Skocz do zawartości

PerPani

Gracz
  • Postów

    1 540
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez PerPani

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Trochę wywiad bez sensu Mało ciekawy i mało interesujący. Podzielam zdanie @Torix'a Jak chcesz robić wywiady z graczami, to orientuj się o których aktualnie "najgłośniej słychać" to wtedy jakoś przyciągniesz uwagę innych swoimi wywiadami.
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. 1. Najlepszy Supporter/ka: @KeXo @Axidus* 2. Najlepszy Administrator/ka: @DreeY @AdiK. 3. Najlepszy RCON/ka: @DeltaRon 4. Najlepszy Biznes: 4Life Racing Club 5. Najlepsza frakcja: TSA 6. Gracz non stop grający na serwerze: @KiLLYouDeaD @Teddy. 7. Najlepsza Organizacja: Thug 4Life 8. Najbardziej pomocny gracz serwera: @LuKi16 9. Eventowiec miesiąca: @AcoreQ 11. Najlepszy prezenter: @$uchy 12. Najlepszy Redaktor: @Dawid102 13. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": @KiLLYouDeaD @KeXo 14. Najlepszy tuner: @GrunteK 15. Przegryw miesiąca: @Dawid102 @Kubasny.cj
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7.  

    1. Grabsio311

      Grabsio311

      Można bez kolejki? promocje co sobotem som jakieź?

    2. PerPani

      PerPani

      Som som na ocet i musztardę

    3. Grabsio311

      Grabsio311

      kurka wutka łocet w cenje teras zabiram

  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nigdy nie jest za późno 

    By zacząć od nowa 

    By pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować 

    Nigdy nie jest za późno

    By na stacji złych zdarzeń 

    Złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.

    :wub:<3

  11. Witajcie :)

    Chciałam Wam życzyć zdrowych,spokojnych, wesołych świąt z rodziną i najbliższymi :)

    Szczęśliwego Nowego roku w którym uniknięcie jak najwięcej złości, zbędnych kłótni i zgrzytów. Oby Nowy rok przyniósł wam nowych doświadczeń i wiedzy oraz dużo uśmiechów i radości ;)

    Pogódźcie się i wyjaśnijcie wszelkie spory , bo to idealny czas na to by zrozumieć swoje błędy i zacząć nowy rok z czystym "kontem". Podsumujcie ten rok i naprawcie swoje wszystkie swoje potyczki i dążcie do celów które sobie wyznaczyliście ;) nie poddawajcie się w każdym jest siła <3

     

    Jeszcze raz Wesołych Świąt. <3

    1. Pokaż poprzednie komentarze  7 więcej
    2. KiLLYouDeaD

      KiLLYouDeaD

      Oj Jula Jula to co pogodzimy się? 

       

    3. PerPani
    4. PerPani

      PerPani

      @lilmxcioo nie wiem czy Twoje teksty do mnie miały cel by się pogodzić 

    5. mxcioo.redd

      mxcioo.redd

      Prosiłem żebyś wyszła to powiedziałaś że nie bo mnie nie lubisz :c @PerPani

    6. PerPani

      PerPani

      @lilmxcioo szczerość się ceni.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin